MMA PLNajnowszeKSWByła mistrzyni KSW przyjęła chrzest: Jeśli ktoś jest w Chrystusie, stał się nowym stworzeniem!

Była mistrzyni KSW przyjęła chrzest: Jeśli ktoś jest w Chrystusie, stał się nowym stworzeniem!

Ariane Lipski (16-8) to kolejna osoba ze świata sportów walki, która daje piękne świadectwo swojej wiary w Króla nieba i ziemi – Jezusa Chrystusa. Była mistrzyni KSW przyjęła chrzest, który jest fundamentem naszej wiary i obecności Boga w naszym życiu. Brazylijka opublikowała nagranie, zdjęcia, a w opisie postanowiła głosić słowo Boże.

Lipski

Przypomnijmy, że wojowniczka pochodząca z Kurytyby ma polskie korzenie. Lipski podczas kolejnego pobytu w Polsce wypowiedziała się o tym w rozmowie z Super Expressem.

Moja rodzina pochodzi z Polski, w domu mówimy w tym języku, jemy polskie dania, także znam polską kulturę i tradycję. Czułam się tu jak w domu i cieszę się, że mogłam tutaj walczyć

29-latka w największej organizacji w naszym kraju stoczył pięć zwycięskich walk. Brazylijka po pas sięgnęła w maju 2017 roku na hitowej gali KSW Colosseum 1, gdy szybko poddała Dianę Belbitę. Ariane dwa razy obroniła tytuł, gdy po 58-sekundach poddała Mariane Morais, a jednogłośną decyzją sędziów pokonała Silvanę Gomez Juarez.

Lipski: Stare rzeczy przeminęły, oto nowe powstały!

Ariane Lipski (16-8) w mediach społecznościowych poinformowała, że przyjęła chrzest. Brazylijka nie kryła wielkiego szczęścia – dała piękne świadectwo wiary.

Lipski głosi słowo Boże.

Dlatego jeśli ktoś jest w Chrystusie, jest nowym stworzeniem. Stare rzeczy przeminęły, oto nowe powstały!
2 LIST DO KORYNTIAN 5:17

Jeśli więc ktoś jest w Chrystusie, stał się nowym stworzeniem: stare przeminęło, nowe nastało! 2 Koryntian 5:17

Na wpis Lipski zareagowały zawodniczki UFC i nie tylko.

Niesamowite 🙏🏽🤍 Niech was Bóg błogosławi! – Tracy Cortez 

To piękne widzieć, jak schodzisz w dół wody i nurkujesz coraz bardziej każdego dnia w tym oceanie cudów! Kocham Cię ♥️🕊️ Niech Bóg błogosławi i niech Duch Święty objawia się przed Tobą coraz bardziej każdego dnia! – Marilia Morais

Najlepszy wybór – Natalia Silva

Lipski swój najbliższy pojedynek stoczy szesnastego grudnia na kapitalnie zapowiadającej się gali UFC 296 w Las Vegas. Brazylijka skrzyżuj rękawice z Casey O’Neill (9-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis