MMA PLBoksTomasz Adamek w MMA? Mateusz Borek: Teraz duża polska organizacja MMA też proponuje fight

Tomasz Adamek w MMA? Mateusz Borek: Teraz duża polska organizacja MMA też proponuje fight

Jeden z najlepszych – a przez wielu uznawany za najlepszego – pięściarzy w historii polskiego boksu – Tomasz Adamek może niedługo zadebiutować w walce w formule MMA!

Dziennikarz i współwłaściciel Kanału Sportowego – Mateusz Borek napisał na Twitterze o propozycji, jaką 44-letni “Góral” otrzymał od pewnej… “dużej polskiej organizacji MMA”.

Tomasz Adamek w MMA? Mateusz Borek: Teraz duża polska organizacja MMA też proponuje fight

Borek przyznał, że Tomasz Adamek najprawdopodobniej jest już daleko od potencjalnego powrotu do bokserskiego ringu, bowiem nie trenował tego sportu od trzech lat. Inaczej jednak w przypadku MMA.

Słowa Mateusza Borka zacytował także inny dziennikarz – Maciej Turski, który na Twitterze podgrzał atmosferę sugerując walkę Tomasza Adamka w… KSW:

Zobacz także:

EFM SHOW 2: Załęcki z nowym rywalem! “Bez różnicy, bo i tak będzie KO w 1. rundzie!”

Już 11 września na gali EFM SHOW 2 w Bułgarii w formule CAGE BOX wystąpi Denis „BAD BOY” Załęcki.
Rywalem zawodnika z Torunia w najmniejszym ringu świata będzie Jussi Halonen a nie jak początkowo zakładano Krystaps Zile

Mariusz Pudzianowski zmierzy się z ”Górą” w KSW? Trwają rozmowy!

To byłby dopiero zwrot akcji. Martin Lewandowski po gali KSW 63 w rozmowie z Polsatem Sport zdradził, że trwają negocjacje z Hafþórem Júlíusem Björnssonem. Byłoby to oczywiście hitowe starcie z Mariuszem Pudzianowskim (15-7).

Pierwszy mistrz UFC na torze Ninja Warrior! Zobaczcie jak Błachowicz poradził sobie z przeszkodami!

W drugim odcinku nowego sezonu ”Ninja Warrior Polska” pojawił się specjalny gość – Jan Błachowicz (28-8). Jan podjął wyzwanie i spróbował swoich sił na torze. Warto zaznaczyć, że jeszcze w żadnej zagranicznej edycji programu ”Ninja Warrior” nie pojawił się mistrz UFC.