MMA PLNajnowszeUFCTom Aspinall: Jon Jones powinien zwakować pas UFC! “Bones” odpowiada i zamyka dyskusję!

Tom Aspinall: Jon Jones powinien zwakować pas UFC! “Bones” odpowiada i zamyka dyskusję!

Tom Aspinall to aktualny tymczasowy mistrz wagi ciężkiej UFC, który po swój pas sięgnął na gali UFC 295 w Nowym Jorku. Anglik twierdzi, że pełnoprawny mistrz – Jon Jones powinien zwakować pas mistrzowski. “Bones” teraz odpowiedział na te sugestie.

Jon Jones powinien zwakować pas UFC

Anglik po tytuł mistrzowski wagi ciężkiej UFC sięgnął dzięki zwycięstwu nad Sergieiem Pavlovichem. Starcie to zostało zorganizowane “na szybko” ze względu na kontuzje Jona Jonesa, który na wspomnianej gali UFC 295 miał zmierzyć się ze Stipe Miocicem.

Tom Aspinall: Jon Jones powinien zwakować pas UFC! “Bones” odpowiada i zamyka dyskusję!

Brytyjczyk po zdobyciu przez siebie pasa mistrzowskiego stwierdził, że w jego opinii, “Bones” powinien zostać pozbawiony pasa mistrzowskiego, a UFC winno doprowadzić do jego starcia ze Stipe Miocicem o pełnoprawny tytuł.

Słysząc te sugestie, Jon Jones napisał tweeta na portalu X, którym zamknął dyskusję w tej sprawie:

“Od piętnastu lat mierzę się z najcięższymi zawodnikami, jaki ten świat ma do zaoferowania. Podczas mojego ostatniego obozu przygotowawczego doznałem powaznej kontuzji, która pierwszy raz w mojej karierze wymagała operacji.

Nowi gracze sugerują odebranie mi tytułu mistrzowskiego. Zero wygranych z legendami, zero obron pasa i myślisz, że możesz sugerować coś Danie White’owi? To przezabawne. W mojej piętnastoletniej karierze było wielu gości, którzy mieli być wielcy Na końcu zawsze zostawał jeden – Jon Jones. Nigdy o tym nie zapominaj.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis