MMA PLNajnowszeKSWPaweł Pawlak przed walką z Materlą na XTB KSW 89: Żeby zostać legendą, muszę pokonać legendę!

Paweł Pawlak przed walką z Materlą na XTB KSW 89: Żeby zostać legendą, muszę pokonać legendę!

Paweł Pawlak to aktualny mistrz wagi średniej Federacji KSW. W swojej pierwszej obronie mistrzowskiego pasa skrzyżuje on rękawice z Michałem Materlą. Starcie to odbędzie się na gali XTB KSW 89. Przed tą walką Pawlak przedstawił swój punkt widzenia na pojedynek z legendą polskiego MMA!

Paweł Pawlak przed walką z Materlą na XTB KSW 89

Przypominamy, że gala XTB KSW 89 odbędzie się już 16 grudnia w Arenie Gliwice. Starcie o mistrzowski pas wagi średniej będzie co-main eventem całej imprezy.

Walką wieczoru gali będzie natomiast pojedynek o mistrzowski pas wagi półśredniej, w którym Adrian Bartosiński będzie bronił posiadanego przez siebie tytułu w konfrontacji z podwójnym mistrzem KSW Salahdinem Parnassem, dla którego będzie to szansa na zdobycie trzeciego pasa mistrzowskiego polskiego giganta.

Bilety na XTB KSW 89 w sprzedaży na eBilet.pl.

Paweł Pawlak przed walką z Materlą na XTB KSW 89: Żeby zostać legendą, muszę pokonać legendę!

Pawlak z wielkim uznaniem odnosi się do postaci Michała Materli i nie ukrywa, że ten przez całą karierę był dla niego inspiracją:

“Wychowałem się na jego walkach. Jest dla mnie inspiracją, legendą sportów walki i walecznym sercem KSW. Jak usłyszałem, że to będzie Michał, zrobiłem wielkie łał, że będę mógł się z takim gościem zmierzyć w klatce. Od razu zacząłem oglądać wszystkie jego walki. Jego starcia z Silvą i Drwalem. Jego wielkie wojny. Pokazał w nich niesamowity charakter i udowodnił, że nigdy się nie poddaje. Na to się właśnie nastawiam, że Michał wyjdzie bardzo zmotywowany do tej walki. Michał tak bardzo kocha ten sport, że wydaje mi się czasami, że kocha go bardziej, niż samego siebie.

To jest mój czas. Wierzę w to głęboko. Tworzę swoją historię w tej organizacji. Żeby zostać legendą, muszę pokonać legendę. Wierzę, że dokonam tego 16 grudnia. Jeśli będzie okazja znokautowania Michała, zrobię to. Nastawiam się jednak na ciężką przeprawę. Spotkają się dwa silne charaktery. Czuję, że Michał da z siebie milion procent. Ja jednak też się nigdy nie poddaję. Michał będzie musiał mnie zabić, żeby wygrać ze mną to starcie.”

A Wy kogo typujecie na zwycięzcę nadchodzącego starcia między Pawłem Pawlakiem a Michałem Materlą? Kto wg Was wygra tę walkę?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis