MMA PLNajnowszeFAME MMALabryga spotkał Marconia, a ten go jeszcze prowokował: Czemu nie chcesz mi nic zrobić? [WIDEO]

Labryga spotkał Marconia, a ten go jeszcze prowokował: Czemu nie chcesz mi nic zrobić? [WIDEO]

W sieci pojawiło się nagranie z kulis konferencji FAME ”Reborn”, która w sobotę odbędzie się w Łodzi. Denis Labryga pojawił się za kulisami, gdzie w pewnym momencie postanowił podejść do Natana Marconia. Freak fighter wstał i zaczął podkręcać oraz prowokować Labrygę.

Labryga

Marcoń swój najbliższy pojedynek stoczy już dziewiątego grudnia na gali FAME: ”Reborn” w Łodzi. Wstępnie miało to być starcie w formule K-1 w małych rękawicach z debiutującym Jakubem ”Maślaną” Maślanką. Ostatecznie Natan zmierzy się z Adrianem ”Polakiem” Polańskim.

Natan w ostatnim pojedynku odnotował pierwsze upragnione zwycięstwo. 20-latek szybko, bo po minucie i 35-sekundach zastopował Mariusza ”Hejtera” Słońskiego. Wcześniej Marcoń przegrywał z Radosławem ”Wiejskim Koksem” Paszko i Dariuszem ”Daro Lwem” Kazmierczukiem. Po tych starciach Marcoń zapewnił, że nie jest to sport dla niego i trzeba dać sobie spokój, lecz… szybko zmienił zdanie.

Jest nagranie!

Doszło do krótkiej konfrontacji słownej pomiędzy Denis Labrygą, a Natanem Marconiem. Przypomnijmy, że zawodnik FAME w mocnych słowach wypowiadał się o Labrydze w mediach społecznościowych i w wywiadach.

Labryga był o kulach, bowiem jest kontuzjowany. Mimo wszystko postanowił podejść i skierować parę słów do Natana.

Wspomniana sytuacja:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis