MMA PLKawulskiNajman dostał propozycję od największych organizacji w Polsce? Kawulski odpowiada! [WIDEO]

Najman dostał propozycję od największych organizacji w Polsce? Kawulski odpowiada! [WIDEO]

Marcin Najman deklarował, że już w tym momencie ma propozycje od największych organizacji w naszym kraju. Mamy odpowiedź Macieja Kawulskiego jednego z właścicieli organizacji KSW.

To miał być drugi pożegnalny akt w wykonaniu Marcina Najmana. Częstochowianin po walce z ”Don Kasjo” miał zakończyć karierę zawodniczą. 

To dopiero zaskoczenie.. Marcin Najman już na samym początku szukał mocnego ciosu, ale wydawało się, że nie zrobiło to żadnego wrażenia na przeciwniku. Kasjusz coraz częściej dochodzić do głosu, a wtedy Najman obalił i wyprowadził ciosy w parterze – co oczywiście było zabronione, bo walka została zakontraktowana w formule bokserskiej.

Marcin Najman został ukarany (odjęty punkt). Sędzia Szymon Bońkowski wznowił walkę. Najman wyprowadził niskie kopnięcie i mamy dyskwalifikacje. Po walce doszło do dużej awantury. Sami zobaczcie.

Kawulski odpowiada: Będziemy ciężko pracować!

Maciej Kawulski w mediach społecznościowych odpowiedział na ostatnie słowa Marcina Najmana. Częstochowianin zapewniał, że dostał propozycje od dwóch największych organizacji w naszym kraju. Jeden z właścicieli KSW gwarantuje, że nie była to propozycja od nich.

Od pewnego czasu wiele osób do nas pisze – wiele to mało – na temat Marcina Najmana. Chciałbym powiedzieć jedną rzecz. Niestety nie znajdujemy się na liście dwóch najbardziej topowych organizacji, które zadzwoniły do Marcina. No ale cóż. Będziemy ciężko pracować i wszystko przed nami.

Maciej Kawulski odpowiada na słowa Najmana

Posted by MMA SHOTY on Friday, November 27, 2020

Niewykluczone, że chodzi tutaj o organizację FFF, w której Marcin Najman toczył pojedynek jeszcze w poprzednim roku. Jaki będzie rezultat? Decyzja może zapaść lada dzień.

Zobacz także:

Tyson na wolności! Jak typujecie finał Gromdy?

Mamy dobrą wiadomość! ”Tyson” jest na wolności. Tym samym finał Gromdy odbędzie się w grudniu

Okniński ostro o FAME MMA! Zgadzacie się ze słowami trenera?

Mirosław Okniński ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o FAME MMA. Trener jest po stronie Najmana i proponuje potencjalne zestawienie