MMA PLBoksTo początek pokazowy walk Floyda Mayweathera! Ikona boksu celuje w starcie z… 50 Centem!

To początek pokazowy walk Floyda Mayweathera! Ikona boksu celuje w starcie z… 50 Centem!

Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) nie powiedział ostatniego słowa! Co ciekawe ikona boksu zamierza stoczyć jeszcze parę pokazowych pojedynków. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt w jakich rywali celuje…

Floyd

43-latek ostatni zawodowy pojedynek stoczył w 2017 roku. Było to wyczekiwane starcie z debiutującym w boksie – Conorem McGregorem. Floyd w dziesiątej rundzie zastopował gwiazdę MMA.

Floyd Mayweather chętnie zmierzy się z… 50 Centem!

Floyd Maywaether (50-0, 27 KO) w marcu miał zmierzyć się z Loganem Paulem czyli jednym z najbardziej popularnych youtuberów na świecie. Ostatecznie walka zostaje przełożona na wiosnę 2021 roku. Już niebawem poznamy szczegóły.

Jak się okazuje 43-latek nie zamierza poprzestawać na jednej walce pokazowej. Floyd na swoim celowniku ma 50 Centa oraz drugiego z braci Paul. Trzeba przyznać, że PPV będzie pękać w szwach.

Słyszałem, że 50 Cent stwierdził, że mogę być dla niego za mały. Ale nie obchodzi mnie jego waga, ani waga innych moich rywali

Warto dodać, że wspomniany Jake Paul już w kwietniu zmierzy się z Benem Askrenem. Były zawodnik UFC w starciu bokserskim zapewne nie będzie faworytem bukmacherów.

Zobacz także:

Gwiazda GROMDY zatrzymana! Co z dalszą karierą?

Krystian K. zatrzymany przez CBŚP. W tle zarzut handlu narkotykami

Organizacja KSW kwotę za bonus oddaje na rzecz chorej córeczki Omielańczuka! Pozytywnie zaskoczeni?

Piękne zachowanie KSW! Kwota za bonus zostanie oddana na rzecz chorej córeczki Daniela Omielańczuka

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis