MMA PLFENTo najlepszy matchmaker w Polsce? Paweł Jóźwiak: Dużo przekazałem mu swojej wiedzy

To najlepszy matchmaker w Polsce? Paweł Jóźwiak: Dużo przekazałem mu swojej wiedzy

Jakub Borowicz to aktualny matchmaker organizacji Fight Exclusive Night, o którym w ostatnich dniach zrobiło się bardzo głośno. Wszystko przez fakt, iż udało mu się ułożyć trzy mocne karty walk na trzy kolejne imprezy FEN-u, które odbywać się będą tydzień po tygodniu. Dzisiaj nie brakuje opinii, że jest to najlepszy matchmaker w Polsce. Chwali go także Prezes FEN – Paweł Jóźwiak.

To najlepszy matchmaker w Polsce

Organizację FEN czekają teraz trzy ważne gale. Dzisiaj odbędzie się gala FEN 48 w Jastrzębiu-Zdrój, w przyszły weekend kibice zobaczą FEN 49 w Mrągowie, a na początku września dojdzie do gali FEN 50 w Gliwicach.

Każda z tych gal ma mocną sportowo rozpiskę, za co chwalony jest właśnie Jakub Borowicz.

To najlepszy matchmaker w Polsce? Paweł Jóźwiak: Dużo przekazałem mu swojej wiedzy

Temat Borowicza w FEN poruszył Paweł Jóźwiak, który gościł na kanale FanSportu, gdzie opowiadał o swoje karierze jako prezesa oraz zawodnika mieszanych sztuk walki, choć przez większość uznawanego jako freak fightera.

Tam Prezes FEN odniósł się do pozytywnych komentarzy, które sugerują, że Jakub Borowicz wyrasta na najlepszego “zestawiacza” walk w Polskim MMA:

“”Daje radę. Kuba to jest chłopak, którego ja zauważyłem. Na początku pracował jako rzecznik prasowy. W FEN-ie pracuje już jakieś sześć-siedem lat, już dokładnie nie pamiętam, trwa to bardzo długo. W między czasie bardzo się zaangażował.

Dużo też gadaliśmy o kartach walk, o zawodnikach i można powiedzieć, że przy mnie dojrzewał jako osoba, która działa w świecie sportów walki. Dużo przekazałem mu swojej wiedzy, on też sam się interesował, chłonął tę wiedzę praktycznie z każdej strony i teraz mam taką mocną podpórkę w organizacji i jest osoba, która mogła mnie godnie zastąpić.

Nie mam z tym problemów, że ludzie go chwalą. Zawsze ktoś może to zrobić lepiej ode mnie. Ja teraz sam się bawię w walki, sam trenuję, jestem też biznesmenem, działam też w innych projektach, mam swoją agencję eventową i nie muszę się już zajmować tymi kartami walk. Sam ułożyłem już czterdzieści kilka kart walk i wiem jak ciężka jest to praca.

Cieszę się, że mam godnego następcę. Cieszę się, że ktoś to robi dobrze, a ja mogę zająć się innymi sprawami.”
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis