To już pewne! Paulie Malignaggi i Artem Lobov zawalczą na gołe pięści!

Foto: combatinsidersmedia.com
Foto: combatinsidersmedia.com

Czas wyjaśnić konflikt powstały na dniu medialnym przed BKFC 5. Paulie Malignaggi i Artem Lobov zmierzą się na kolejnej gali Bare Knuckle Fighting Championship w  Tampie.

Obecny wróg i były bokserski sparingpartner Conora McGregora Paulie Malignaggi zmierzy się z przyjacielem „Notoriusa” Artemem Lobovem na gołe pięści podczas gali BKFC 6, która odbędzie się 22 czerwca na Florydzie. Pozostaje tylko czekać na komentarz Irlandczyka. Można być pewnym, że do wydarzenia walce będzie towarzyszyć wiele kontrowersji.

Nasza redakcja najprawdopodobniej pojawi się na tym wydarzeniu, aby dostarczyć Wam najświeższe informacje prosto z Tampy na Florydzie.

Artem Lobov walczył na poprzednim BKFC 5, była to jego pierwsza walka na gołe pięści. „Russian Hammer” zwyciężył nad byłym zawodnikiem UFC Jasonem Knightem na punkty. Był to krwawy bój, a twarz Rosjanina była zmasakrowana. Wcześniej Lobov walczył dla UFC, ale doznał trzech porażek z rzędu i został zwolniony z najlepszej organizacji na świecie.

Z kolei Malignaggi to były mistrz świata federacji IBF w wadze junior półśredniej oraz WBA kategorii średniej. Swój ostatni pojedynek pięściarski stoczył w 2017 roku z Samem Eggingtonem, ostatecznie Amerykanin włoskiego pochodzenia uległ rywalowi.

Jak były bokser spisze się w walce na gołe pięści, która wielce różni się od tej, gdzie występują rękawice – przekonamy się już 22 czerwca. Starcie dodatkowo elektryzuje postać Conora McGregora, który będzie wspierał Lobova, a z Malignaggim ma na pieńku.