MMA PLNajnowszeUFCPaddy Pimblett rozprawił się z 10 żołnierzami jednostki specjalnej! [WIDEO] 

Paddy Pimblett rozprawił się z 10 żołnierzami jednostki specjalnej! [WIDEO] 

Trzeba przyznać, że Paddy Pimblett (20-3) bardzo szybko zyskał dużą popularność w największej organizacji na świecie. To jednak nie koniec, bowiem Brytyjczyk ma świadomość, że promocja własnego siebie jest bardzo ważna. Tym razem w mediach społecznościowych ukazało się nagranie, gdzie Anglik rozprawił się na macie z żołnierzami jednostki specjalnej.

Pimblett

28-latek ma za sobą cztery zwycięstwa w największej organizacji na świecie – w tym trzy zakończył przed czasem. ”The Baddy” ostatni pojedynek stoczył w grudniu poprzedniego roku, podczas UFC 282. Nie obyło się wtedy bez kontrowersji. Paddy po trzech rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Jaredem Gordonem, lecz wielu kibiców jak i sam rywal byli przekonani, że wynik pójdzie w drugą stronę.

Paddy Pimblett w akcji!

Paddy Pimblett (20-3) kontra dziesięciu żołnierzy jednostki specjalnej Marines – zobaczcie jak sobie poradził zawodnik UFC.

Brytyjczyk tuż po treningu stwierdził:

 K****, panowie, zmusiliście mnie do niezłych wygibasów, gdy musiałem was przewracać. Co teraz mam zrobić? Miałem przebiec trzy mile, ale rezygnuję. To był jeden z najcięższych treningów w tym tygodniu, wy wielkie skurczybyki

Zobacz także:

Pudzianowski prezentuje umiejętności pięściarskie przed walką ze ”Szpilą”! [WIDEO] Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski w mediach społecznościowych postanowił udostępnić krótkie nagranie ze swojego treningu. Wojownik z Białej Rawskiej zaprezentował umiejętności pięściarskie przed hitową walką z Arturem Szpilką. Przypomnijmy, że Pudzian w MMA zmierzy się z byłym pretendentem do mistrzostwa świata w boksie!

Skandal na boisku! Cristiano Ronaldo pomylił dyscypliny i poczuł się jak w MMA! [WIDEO] Co wy na to?

Bywają w piłce nożnej momenty, w których piłkarze zachowują się dość…abstrakcyjnie. Zdarzają się też incydenty, w których piłkarze tracą chłodną głowę i na własne życzenie zawieszają siebie samych na kilka spotkań. Do czego doszło tym razem? Co uczynił Cristiano Ronaldo?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis