Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLHighleagueOstra wymiana zdań Bratana z Nowaczkiewiczem: Zacząłeś kombinować i uciekać!

Ostra wymiana zdań Bratana z Nowaczkiewiczem: Zacząłeś kombinować i uciekać!

W mediach społecznościowych doszło do mocniejszej wymiany zdań pomiędzy Josefem Bratanem, a Jakubem Nowaczkiewiczem. Do ich starcia dojdzie siedemnastego czerwca na gali High League 7 w Krakowie. Będzie to jeden z głównych extra fightów. Bratan uważa, że jego przeciwnik kombinował i uciekał przed takim potencjalnym starciem. Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Nowaczkiewicza.

Bratan

Josef Simao ma na swoim koncie dwie walki w High League. Debiut miał miejsce na pierwszej edycji, gdy na punkty pokonał po dość dyskusyjnej decyzji Gabriela ”Cesarza Narcyza” Bystrzyckiego. Ze zdecydowanie lepszej strony Simao pokazał się na High League 4. Bratan w zaledwie 47-sekund ciężko znokautował Krystiana ”Maciasa” Maciaszczyka.

Simao zapewnia, że jego przeciwnik w przeszłości unikał takiego zestawienia.

Ostatnio się odkleił u “Szalonego Gamonia”. Uciekłeś od walki marcowej. Przykryłeś to jakąś kontuzją, ale ludzie mi wysyłają, że normalnie trenujesz na siłowni (…) Pomyślałem, dobra, na czerwcowej gali nie uciekniesz. Potem czym bliżej było ogłoszenia, to zacząłeś kombinować i uciekać. Chciałeś się bić w wadze 70 kg. (…) Mam nadzieję, że tak samo wyszczekany będziesz jak się zobaczymy

Jest odpowiedź!

Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź Jakuba Nowaczkiewicza, który na insta stories odniósł się do słów najbliższego przeciwnika.

Chłopaków to masz k**** w agencji towarzyskiej. Nie wiem, kto podaje Ci takie super informacje. Od pierwszej gali z Twoim udziałem dążyłem do tego pojedynku. W tym roku również ja ją proponowałem, ale nie mogliśmy dogadać się z High League, bo skończył mi się kontrakt i podpisałem nowy (…) walczyliśmy w marcu, bo mam zaśrubowanego kciuka, a on jest bardzo ważnym elementem w ciele człowieka. Wiem, że nie wiedziałeś, rozumiem. Ćwiczyłem na siłowni, bo miałem trenera, który rozpisał mi cały plan

Jak widać panowie nie przepadają za sobą. Nowaczkiewicz na swoim koncie ma trzy walki w High League – wszystkie zakończył przed czasem. Warto jednak zaskoczyć, że starcie z Bratanem będzie największym testem w jego dotychczasowej przygodzie.

Zobacz także:

Pająk trafi do High League? Gwiazda organizacji mówi do podróżnika: Możesz być next!

Na instagramie ”fightsfreakmma” pojawiła się grafika z Piotrem Pająkiem oraz pytanie z kim chcieliby fani zobaczyć go w kolejnym pojedynku. Pod postem postanowiła wypowiedzieć się gwiazda High League, która pojawiła się na liście potencjalnych rywali.

Prezes FEN ogłosił swoją walkę w boksie. Przeciwnikiem inny prezes! Widzieliście?

Paweł Jóźwiak, czyli popularny Prezes FEN ogłosił swoją kolejną walkę. Tym razem zobaczymy go w boksie. Starcie w szermierce na pięści to nie lada niespodzianka dla kibiców sportów walki w Polsce. Co ciekawe, przeciwnikiem Prezesa FEN będzie inny prezes.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis