MMA PLNajnowszewalki na gołe pięściTo jest piękny obrazek! Wielki szacunek po walce na gołe pięści! [WIDEO]

To jest piękny obrazek! Wielki szacunek po walce na gołe pięści! [WIDEO]

To jest przykład dla młodzieży i nie tylko! W organizacji Hardcore Fighting Championship nie brakuje walk na gołe pięści czy w formule MMA. Po jednej z walk zawodnik okazał wielki szacunek przeciwnikowi – są to piękne obrazki pokazujące jaki szacunek powinien panować wśród ludzi.

Hardcore

Widzimy, że w obecnych czasach duże zainteresowanie budzą kontrowersje, wyzwiska i wzajemne ataki. Nie mówimy tutaj już nawet o freak fightach, a chociażby o UFC. Przykładem tego jest Conor McGregor – zawodnik o wielkim talencie, lecz swoją popularność zyskał mocno również za sprawą swoich kontrowersyjnych wypowiedzi i zachowań.

Przykładów jest sporo, ale jak widać jest też zupełna przeciwność tych zachowań, które mogliśmy zobaczyć w organizacji Hardcore Fighting Championship.

Wielki szacunek!

Aż chce się to oglądać parę razy! Mowa o zachowaniu jednego z zawodników po walce na gołe pięści. To jest przykład wzajemnego szacunku i zasad prawdziwego wojownika.

W Hardcorowym Oktagonie jest miejsce nie tylko na najlepsze walki na pięści, ale również na wzajemny szacunek. A najlepszym tego przykładem jest Said “Borz” Abdulgaziev i Artyom “Rostovsky” Kuzmin @artem_artem_161⚔️ – napisała organizacja.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis