MMA PLAkop SzostakTo jest hit! Zobaczcie walkę Kołecki-Szostak w animowanej wersji! [WIDEO]

To jest hit! Zobaczcie walkę Kołecki-Szostak w animowanej wersji! [WIDEO]

Cysio, a aktualnie Edward Biszkopt potrafi poprawić humor swoimi pomysłami na walki w animowanej wersji. Tym razem czas na pojedynek pomiędzy Szymonem Kołeckim (10-1), a Akopem Szostakiem (4-4).

Okniński

Do ich starcia doszło siedemnastego lipca na KSW 62. Warto zaznaczyć, że była to walka wieczoru. Nie było jednak niespodzianki. Podopieczny Mirosława Oknińskiego potrzebował zaledwie 45-sekund na znokautowanie rywala.

Zobaczcie jak to wyglądało:

Hit!

Walki w animowanej wersji Cysia zawsze mogą mocno rozbawić. Było też tak w tym przypadku. Poza Akopem Szostakiem i Szymonem Kołeckim możemy też zobaczyć Łukasza Jurkowskiego, Martina Lewandowskiego czy Mirosława Oknińskiego.

Reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów stoczył już cztery pojedynki w największej organizacji w naszym kraju. Medalista olimpijski w tym roku jednogłośną decyzją sędziów pokonał doświadczonego Martina Zawadę i znokautował wspomnianego Akopa Szostaka. Warto zaznaczyć, że Kołecki jest coraz bliżej walki o pas KSW.

Zobacz także:

KSW 64: Z kim zmierzy się Mariusz Pudzianowski? Lewandowski wspomina o dwóch opcjach!

Podczas zbliżającej się gali KSW 64 do oktagonu powróci Mariusz Pudzianowski. Na chwilę obecną nie jest wiadome kto będzie jego przeciwnikiem, lecz jeden z właścicieli KSW powiedział, że biorą pod uwagę kilka opcji.

Tomasz Adamek komentuje potencjalną walkę ze Szpilką w KSW! Widzieliście?

To byłoby dopiero zaskoczenie. Powstała burza po informacji o potencjalnej walce Artura Szpilki z Tomaszem Adamkiem w KSW. Oczywiście ich rewanż odbyłby się na zasadach mieszanych sztukach walki. Teraz komentarz w tej sprawie zabrał popularny ”Góral”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis