MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaTomasz Adamek komentuje potencjalną walkę ze Szpilką w KSW!

Tomasz Adamek komentuje potencjalną walkę ze Szpilką w KSW!

To byłoby dopiero zaskoczenie. Powstała burza po informacji o potencjalnej walce Artura Szpilki z Tomaszem Adamkiem w KSW. Oczywiście ich rewanż odbyłby się na zasadach mieszanych sztukach walki. Teraz komentarz w tej sprawie zabrał popularny ”Góral”.

Szpilka

Wojownik z Wieliczki potwierdził, że takie rozmowy trwają. Szpilka zapowiedział, że niewykluczony jest jego szybszy powrót do klatki niż ringu. O debiucie Artura w MMA mówi się już od paru lat.

Potwierdzam. Coś tam się dzieje. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że prędzej zobaczycie mnie w klatce niż w ringu.

Adamek komentuje!

Jak widać z innej perspektywy patrzy na to druga strona. Tomasz Adamek w rozmowie z Przemysławem Garczarczykiem skomentował potencjalną walkę ze ”Szpilą” w KSW.

“Weź przestań, to przecież bzdury. Jak byłem młody, to na ulicy powalczyłem, wystarczyło” – Tomasz Adamek komentuje doniesienia o rzekomej walce w klatce z Arturem Szpilką. 

Pewne jest jedno – Adamek wraca! ”Góral” niedawno zapowiedział dwie następne walki w ringu. Już niebawem poznamy jego najbliższego przeciwnika.

Zobacz także:

KSW i freak fighty? Martin Lewandowski: Będziemy sobie pozwalać na różne zagrywki

Współwłaściciel Federacji KSW Martin Lewandowski udzielił wywiadu portalowi sportowefakty.wp.pl, w którym opowiedział między innymi o podejściu polskiego giganta do freak fightów.

Artur Szpilka zdecydował się na hitową walkę? “Prędzej zobaczycie mnie w klatce niż w ringu”

Wygląda na to, że Artur Szpilka zdecydował się na hitową walkę, albo jest bardzo blisko akceptacji wszelkich warunków jej dotyczących!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis