MMA PLFENTo była duża nadzieja, nie wszystko stracone? Paweł Hadaś na wolności!

To była duża nadzieja, nie wszystko stracone? Paweł Hadaś na wolności!

Foto: FEN

Parę dni temu informowaliśmy, że Adam Wieczorek (10-2) jest już na wolności. To nie koniec dobrych wiadomości! Swój wyrok zakończył Paweł Hadaś (7-1), który niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości wróci do startów w mieszanych sztukach walki.

Problemy pojawiły się ponad dwa lata temu. O jego nieobecności poinformowano w mediach społecznościowych. Oto wpis na oficjalny koncie wojownika z Chorzowa. 

Witam, z tej strony moderator strony Pawła który przekazał wiadomość. Paweł pragnie poinformować że będzie nieobecny przez pewien okres – sam prosi o cierpliwość i jak zapowiada, wróci – jak zawsze silniejszy. Nie żegnamy się! Trzymaj sie Hadaś.

Paweł Hadaś na wolności!

Nie brakuje dobrych informacji! Paweł Hadaś (7-1) za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że jest już na wolności. 34-latek zapowiadał się doskonale, a po kolejnych zwycięstwach było blisko walki o pas Fight Exclusive Night.

Mam prawo do FARTA ale nie mam FARTA do prawa 😎 Witam wszystkich

Posted by Paweł Hadaś on Monday, November 2, 2020

Mam prawo do FARTA ale nie mam FARTA do prawa 😎 Witam wszystkich

Dodać trzeba, że wojownik z Chorzowa zmagał się z kontuzjami, a w tym czasie pojawiło się nawet zainteresowanie ze strony największej organizacji na świecie.

Obecnie nie mam menedżera. Ostatnio jednak łowca talentów z USA powiedział mi, że jest mną zainteresowane UFC. Dalej jestem związany z kontraktem FEN, gdzie organizacja zgodziła się na moją walkę w Spartan Fight, a do której niestety nie doszło

Hadaś swoje ostatnie pojedynki stoczył w organizacji Fight Exclusive Night. Paweł w Lubinie przed czasem odprawił Aleksandra Rychlika, a w katowickim spodku poddał w trzeciej rundzie Pawła Brandysa.

Zobacz także:

Mocne słowa Borowskiego przed starciem z Trybsonem! Jak typujecie?

Ostre deklaracje Łukasza Borowskiego przed walką z Pawłem Trybałą. Do pojedynku dojdzie pod koniec listopada na gali FEN

Szpilka i Saleta krytykuje komentatorów TVP Sport! Sprawiedliwie?

Artur Szpilka i Przemysław Saleta za pośrednictwem mediów społecznościowych mocno skrytykowali komentatorów TVP Sport. Były mistrz Europy kategorii ciężkiej w boksie stwierdził nawet, że komentatorzy…