MMA PLNajnowszeMarcin NajmanTo będzie najlepsza forma w dotychczasowej karierze Najmana? Zapowiedzi są konkretne! [WIDEO]

To będzie najlepsza forma w dotychczasowej karierze Najmana? Zapowiedzi są konkretne! [WIDEO]

Marcin Najman w mediach społecznościowych opublikował kolejne nagranie z treningu. Tym razem były, to tarcze z byłym trenerem ”Murana” – Jacek Rumniak. ”El Testosteron” zamierza zbudować naprawdę potężną formę przed ważnym starciem z Jackiem Murańskim. Do wyczekiwanego starcia w freak fightach dojdzie osiemnastego marca na gali High League 6 w Katowicach.

Najman

Wspomniany Jacek Rumniakdołączył do teamu Najmana przed galą WOTORE 6, gdzie doszło do starcia z prezesem Fight Exclusive Night – Pawłem Jóźwiakiem. To była ostatnia walka Najmana i nie będzie jej dobrze wspominał. Były pięściarz przegrał w niecałą minutę.

Najman będzie w naprawdę świetnej formie?

Tak zapowiada Marcin Najman przed galą High League 6, która osiemnastego marca odbędzie się w Katowicach. ”El Testosteron” jest przekonany, że zwycięży najbliższe starcie.

W mediach społecznościowych Najman opublikował kolejne nagranie z treningu:

Nie ma odpornych, są tylko źle trafieni. Stara Łotrzysko już niebawem się przekona. High League 6. 18 marca

Zobacz także:

Martin Lewandowski o rewanżu Khalidov-Soldić: Został wykonany pierwszy ruch! Widzieliście?

Martin Lewandowski jeden z właścicieli KSW w rozmowie z TVP Sport (Patrykiem Prokulskim) ponownie został zapytany o rewanżowe starcie Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem. Lewandowski zapewnia, że wykonał już pierwszy ruch!

Gdyby Robert Jocz był w narożniku, to Błachowicz zdobyłby pas? Arbi Shamaev odpowiada: Słabe docinki!

Arbi Shamaev to były trener m.in. Mariusza Pudzianowskiego, którego ekipa MMA.PL złapała na gali w Jastrzębiu-Zdroju. W wywiadzie z Dominikiem Woźniakiem, Shamaev odniósł się do słów swojego byłego współpracownika w WCA Fight Team – Roberta Jocza, który stwierdził, że gdyby on był w narożniku Jana Błachowicza, to ten wygrałby walkę z Magomedem Ankalaevem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis