MMA PLJan BłachowiczGdyby Robert Jocz był w narożniku, to Błachowicz zdobyłby pas? Arbi Shamaev odpowiada: Słabe docinki!

Gdyby Robert Jocz był w narożniku, to Błachowicz zdobyłby pas? Arbi Shamaev odpowiada: Słabe docinki!

Arbi Shamaev to były trener m.in. Mariusza Pudzianowskiego, którego ekipa MMA.PL złapała na gali w Jastrzębiu-Zdroju. W wywiadzie z Dominikiem Woźniakiem, Shamaev odniósł się do słów swojego byłego współpracownika w WCA Fight Team – Roberta Jocza, który stwierdził, że gdyby on był w narożniku Jana Błachowicza, to ten wygrałby walkę z Magomedem Ankalaevem.

Arbi Shamaev odpowiada Joczowi

Przypominamy, że tamto starcie ostatecznie zakończyło się decyzją sędziów, którzy… nie wyłonili zwycięzcy i starcie Błachowicz vs Ankalaev o pas mistrzowski wagi półciężkiej UFC zakończyło się remisem.

Gdyby Robert Jocz był w narożniku, to Błachowicz zdobyłby pas?

Ostatnio w sieci pojawił się także wywiad Roberta Jocza, czyli byłego trenera Jana Błachowicza, który stwierdził, że gdyby to on był w narożniku Polaka w walce z Rosjaninem, to nasz rodak wróciłby do kraju z pasem mistrzowskim UFC.

Na tamte słowa odpowiedział już m.in. sam Jan Błachowicz, o czym pisaliśmy TUTAJ -> Blachowicz odpowiada na słowa trenera Jocza: Już trzeba składać mityczne oświadczenia MMA

Teraz natomiast mamy głos Arbiego Shamaeva, czyli byłego współpracownika Roberta Jocza. Oto, co ten trener ma do powiedzenia w rzeczonej sprawie:

“To był Roberta wybór (o odejściu z WCA Fight Team), dlatego mówię: dlaczego on odszedł jak był pewny, że Janek wygra ten pas? Dlaczego, kiedy Janek przegrywał z Teixeirą, to on nie przyniósł z nim tego pasa, nie obronił go? To takie słabe docinki dlatego nie chcę w to wchodzić.”

Cały wywiad z trenerem Pudziana o sytuacji Robert Jocz-Jan Błachowicz do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Ferrari w strachu? Kamil Łaszczyk pokazuje szybkość przed ich walką na FAME 17 [WIDEO]

Amadeusz “Ferrari” Roślik może zacząć etap bycia w strachu? Jeden z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce już 3 lutego zmierzy się z zawodowym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem w walce, która będzie walką wieczoru gali FAME 17.

Martin Lewandowski o krytyce walki wieczoru XTB KSW 78 przez fanów: Nie wiem czy to walka mało interesująca! Co wy na to?

Martin Lewandowski był gościem dziennikarza TVP Sport Patryka Prokulskiego i opowiedział m.in. o krytyce walki wieczoru nadchodzącej gali XTB KSW 78 przez fanów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis