MMA PLBellatorTito Ortiz: Chael Sonnen nic nie osiągnął w MMA, wszystko załatwiał gadaniem

Tito Ortiz: Chael Sonnen nic nie osiągnął w MMA, wszystko załatwiał gadaniem

Były mistrz UFC oraz jedna z żywych legend mieszanych sztuk walki Tito Ortiz (20-12-1) przyznał, że ogromną niechęcią darzy swojego byłego rywala i uznawanego za najlepszego trash talkera w historii UFC – Chaela Sonnena.

Ortiz gościł w programie The Ariel Helwani’s MMA Show, w którym opowiedział o swojej niechęci do Sonnena:

“Chael Sonnen. To jest gość, którego… delikatnie mówiąc nie lubię. To ktoś, to tylko gada, gada, gada i gada i niczego nie osiągnął w MMA oprócz swojego gadania.

Gadaniem zarabia na życie. Dobrze, że jest teraz na emeryturze. Powinien to zrobić dużo wcześniej.

On przed naszą walką mówił wiele osobistych rzeczy na mój temat, a ja jestem bardzo emocjonalnym facetem, jestem lojalnym facetem i kiedy mówisz takie rzeczy o mojej rodzinie, to łamie mi to serce. To moja krew i chciałem, by jej trochę zasmakował w naszej walce. Wszedłem z nim do klatki z założeniem, żeby wszystko mu wyjaśnić i żeby nigdy więcej o mnie niczego nie powiedział.”

Tito Ortiz i Chael Sonnen zmierzyli się ze sobą w styczniu 2017 roku na gali Bellator 170. Ortiz wygrał tamto starcie przez poddanie w pierwszej rundzie.

Obecnie Tito Ortiz przygotowuje się do walki z byłym zawodnikiem WWE Alberto Del Rino, z którym zmierzy się 7 grudnia na gali Combate Americas w Hidalgo.