MMA PLBoks”Tiger” wróci? Dariusz Michalczewski został zapytany o dużą walkę z youtuberem!

”Tiger” wróci? Dariusz Michalczewski został zapytany o dużą walkę z youtuberem!

Dariusz Michalczewski (48-2, 38 KO) już nie pierwszy raz został zapytany o powrót na ring. ”Tiger” tym razem wypowiedział się na temat potencjalnej walki z youtuberem. W obecnych czasach są to kasowe pojedynki.

”Tiger” zakończył karierę pod koniec lutego 2005 roku. Była to walka na terenie Niemiec, gdzie Dariusz prowadził swoją zawodową karierę i odniósł największe sukcesy. Michalczewski w szóstej rundzie przegrał przed czasem z Fabrice Tiozzo (48-2, 32 KO) z Francji. Była to druga przegrana z rzędu, która spowodowała, że wojownik pochodzący z Gdańska zdecydował się na zakończenie barwnej kariery.

Michalczewski: U mnie to nic by finansowo nie zmieniło!

Dariusz Michalczewski w rozmowie z Andrzejem Kostyrą został zapytany o potencjalną walkę z youtuberem. ”Tiger” zapewnia, że nawet duża kwota nie przekona go do powrotu.

Andrzej Kostyra: Najważniejszym wydarzeniem na świecie w boksie był ostatnio pojedynek Floyda Mayweathera juniora z Youtuberem Loganem Paulem. Mayweather podobno zarobił za to 50 milionów dolarów i śmiał się, że to był „legalny skok na bank”. Czy taka suma skusiłaby Ciebie żebyś powalczył z jakimś Youtuberem.

Dariusz Michalczewski: Ach… U mnie to nic by finansowo nie zmieniło. A chciałbym żeby Ci którzy mnie pamiętają z czasów gdy boksowałem, zachowali mnie takiego w pamięci. Poza tym Mayweather jest jeszcze w formie. A ja już jestem 16 lat na emeryturze. Nie podjąłbym się tego wyzwania.

Zobacz także:

Conor McGregor udostępnia post Don Kasjo! Czy wie kim jest gwiazda FAME MMA?

Jedna z największych gwiazd w historii mieszanych sztuk walki Conor McGregor udostępnia w mediach społecznościowych post Don Kasjo! Post ze zdjęciem zawodnika FAME MMA, na którym ten jest pijany!

Powstał utwór rapowy “Ankos MMA”. Treść uderza w Gamrota i Mańkowskiego?

Jeśli komuś to uciekło, to donosimy, że powstał utwór rapowy “Ankos MMA”, który promuje jeden z najlepszych klubów sportowych o charakterystyce mieszanych sztuk walki w Polsce.