MMA PLNajnowszeUFCTeixeira po nieudanej walce o pas postanowił zakończyć karierę! Nie będzie rewanżu z Błachowiczem!

Teixeira po nieudanej walce o pas postanowił zakończyć karierę! Nie będzie rewanżu z Błachowiczem!

Glover Teixeira (33-9) po raz kolejny pokazał wielki charakter i próbował zaskoczyć przeciwnika w parterze, ale było to za mało, aby zdobyć pas w wadze półciężkiej. Brazylijczyk po kolejnej walce o tytuł postanowił zakończyć długą i świetną karierę. Tym samym nie dojdzie już do rewanżowego starcia z naszym reprezentantem Janem Błachowiczem (29-9-1).

Teixeira

Przypomnijmy, że Glover dał jeden z najbardziej emocjonujących pojedynków w największej organizacji na świecie w 2022 roku. Mowa oczywiście o szalonym pojedynku z Jiri Prochazką – wtedy Brazylijczyk stracił pas mistrzowski. Glover miał szansę odzyskać tytuł przed własną publicznością.

Glover kończy karierę!

Glover Teixeira (33-9) po nieudanej walce o tytuł przed własną publicznością postanowił zakończyć barwną karierę. 43-latek udowodnił, że mimo wieku mógł dalej rywalizować ze ścisłą czołówką. Brazylijczyk podczas UFC 283 przegrał jednogłośną decyzją sędziów z niepokonanym Jamahalem Hillem.

Zobacz także:

Nowy rywal Wiewióra na FAME 17 ogłoszony! Nie wygrał on od czterech walk! Widzieliście?

Nowy rywal Wiewióra na galę FAME 17 ogłoszony! Informacja o zawodniku, który zastąpi kontuzjowanego Arkadiusza Tańculę obiegła media społecznościowe wczoraj. Choć opinie o tym zastępstwie naprawdę są różne.

Denis Labryga zapowiada walkę w High League! Znamy potencjalnych rywali! Co wy na to?

Denis Labryga znany z organizacji WOTORE w rozmowie z portalem FanSportu.pl zdradził, że wystąpi w freakowej organizacji. Co ciekawe ma, to być start na najbliższej gali High League 6, która osiemnastego marca odbędzie się w Katowicach. Ponadto Labryga zdradził swoich potencjalnych przeciwników.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis