MMA PLNajnowszeArek TańculaTańcula zgłasza gotowość do stoczenia trzech walk jednego wieczoru! Znamy potencjalnych rywali!

Tańcula zgłasza gotowość do stoczenia trzech walk jednego wieczoru! Znamy potencjalnych rywali!

Tak to prawda… Arkadiusz Tańcula zgłosił gotowość i chęć stoczenia trzech walk jednego wieczoru. ”Aroy” w najbliższej walce stanie przed szansą zdobycia tytułu freakowej organizacji FAME MMA. Tańcula liczył na takie rozwiązanie już od dłuższego czasu. Tańcula myśli również o drugim pasie mistrzowskim.

Tańcula

Tańcula wystąpi już dwudziestego maja na FAME MMA 18 w Łodzi. Będzie to starcie z Maksymilianem Wiewiórką, który już wielokrotnie pokazywał, że ma duży potencjał i umiejętności w parterze. Do ich starcia miało dojść już na poprzedniej edycji, ale Tańcula doznał kontuzji.

W tej sytuacji Maksymilian zawalczył z Alanem Kwiecińskim, który postanowił przyjąć wyzwanie w ostatniej chwili. Wiewiór zgodził się na formułe K-1 w małych rękawicach. ”Alanik” w drugiej rundzie efektownie znokautował rywala.

Tańcula wskazuje potencjalnych rywali!

Arkadiusz Tańcula w rozmowie z portalem SuperExpress zdradził, że ma szalony pomysł. ”Aroy” zgłasza gotowość do stoczenia trzech walk podczas jednej gali.

Mogę zrobić nawet trzy walki na jednej gali. Bardzo chętnie bym się sprawdził. To są jakieś wyzwania, byłoby głośno. Zrobiłem dwie walki, mogę zrobić trzy. Nie ujmuję nic chłopakom, ale mogę każdego z tej czołówki wagi 77 kg wziąć – ”Ferrariego”, ”Polaka”, Dubiela, czy Błońskiego. Lubię ich, ale sportowo mogą wyjść po kolei. Trzy walki, nie ma problemu, losowo i wszystkie mogą być o pas. Obrony pasa, jak go będę miał. Sprawdzimy, czy dam radę zrobić trzy obrony. Zrobił ktoś tak? Nikt chyba z zawodowców, nikt nigdy tak nie zrobił.

Przypomnijmy, że Arkadiusz Tańcula podczas FAME MMA 15 stoczył dwie walki jednego wieczoru. Były to rewanże. Pokonał przed czasem Mateusza Murańskiego, a w klatce rzymskiej pewnie na całym dystansie zdominował Jacka Murańskiego.

Zobacz także:

Jan Błachowicz ma na celowniku trzech rywali! Są to hitowe starcia! Co wy na to?

Jan Błachowicz (29-9-1) nie może doczekać się następnego pojedynku. ”Cieszyński Książe” ma na celowniku trzech potencjalnych przeciwników i trzeba przyznać, że każdy z tych pojedynków byłby głośny. 

Będzie walka Błachowicz vs Adesanya 2? Polak zdradził ile czasu potrzebuje na zejście do dywizji średniej!

To się robi już zupełnie na poważnie! Bardzo możliwe, że szykuje się nam walka Jan Błachowicz vs Israel Adesanya 2! Polak i Nigeryjczyk już raz się ze sobą mierzyli, a wygranym tej konfrontacji został wówczas Błachowicz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis