MMA PLArek TańculaTańcula wystąpi na KSW Colosseum 2? Szalony Reporter: Jeden włodarz jest bardziej za!

Tańcula wystąpi na KSW Colosseum 2? Szalony Reporter: Jeden włodarz jest bardziej za!

Na kanale Fansportu TV pojawił się wywiad z “Szalonym Reporterem”. W trakcie rozmowy wspomniał o potencjalnym pojedynku Arkadiusza Tańculi na hitowej gali KSW Colosseum 2.

Arek Tańcula w MMA stoczył 8 pojedynków, z których przegrał tylko jeden. Zadebiutował w 2019 roku na gali Silesian MMA Challenge 2 pokonując Dariusza Sierheja. W organizacji FAME MMA pierwszy pojedynek stoczył w 2020 roku podczas FAME MMA 6, gdzie pokonał Alana Kwiecińskiego.

Kolejne walki wygrał z Mateuszem Murańskim i Jackiem Murańskim. Jedynej porażki doznał z Pawłem Tyburskim podczas FAME MMA 7. W 2022 roku stoczył dwa pojedynki podczas FAME MMA 15 pokonując w oktagonie Mateusza Murańskiego oraz w klatce rzymskiej Jacka Murańskiego.

“Szalony Reporter” o transferze Arka do KSW!

W wywiadzie na kanale Fansportu TV “Szalony Reporter” postanowił wypowiedzieć się na temat potencjalnego pojedynku Tańculi w KSW. Wspomniał tam, że jeden z włodarzy jest za zatrudnieniem Arka, a drugi jest przeciwny temu.

Ja znam więcej szczegółów. Nie znam szczegółów, czy się uda, ale wiem, że pracują nad tym. Na razie jest temat – jakby Arek stara się tam dostać, stara się przebić. Jak to wyjdzie? Nie wiem. Jeden włodarz jest bardziej za drugi bardziej przeciw. Ja mu tego życzę. Zarówno on, jak i Tyburski są brani pod uwagę. Arek jest takim bardziej grzecznym chłopcem, dobrym przykładem. Sportowo na pewno obaj mogliby. (…) Mogliby zrobić ten pierwszy ruch, sprawdźcie, co wyjdzie z tego. To nie jest droga bez powrotu. Mogliby wziąć, zobaczyć, że nie, to nie.

Zobacz także:

KSW przedstawia zapowiedź walki Pudzianowski vs Szpilka na Colosseum 2: “Ajtujku, tu jestem!” Widzieliście?

Federacja KSW przedstawia oficjalną zapowiedź walki Pudzianowski vs Szpilka, do której dojdzie na czerwcowej gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym. Polski gigant w tej zapowiedzi postanowił rozbawić widza. I zrobił to dobrze!

Dziennikarz znów poczuł moc Gamrota! Zawodnik UFC zaprezentował kolejną technikę! [WIDEO]

Mateusz Gamrot gościł dziś po raz kolejny w “Kanale Sportowym”. W rozmowie z Maciejem Turskim padło wiele ciekawych kwestii, czy ciekawostek z przygotowań “Gamera” do UFC 285. Doszło także do “rękoczynów”!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis