MMA PLAkop SzostakTańcula dementuje walkę z Szostakiem! ”Aroy” zaznacza: W każdej plotce jest ziarenko prawdy!

Tańcula dementuje walkę z Szostakiem! ”Aroy” zaznacza: W każdej plotce jest ziarenko prawdy!

Arkadiusz Tańcula również na insta stories postanowił zareagować po tym jak w mediach pojawiła się informacja o jego potencjalnym debiucie w KSW. Jego rywalem byłby Akop Szostak. ”Aroy” zapewnia, że nie dojdzie do starcia z Szostakiem, ale…

Tańcula

Akop Szostak również na insta stories postanowił zabrać głos i zaznaczył, że nie jest to możliwe ze względu na jego problemy z poważną kontuzją.

Nie jest to prawda. Nawet lepiej, pisałem wiele razy wam, że mam rozwalony kręgosłup i niestety nie robię żadnej walki. Więc życzę wszystkiego dobrego dla Arkadiusza Tańculi, a MMA.PL mogło napisać i spytać. Przecież to żadna tajemnica 

Wszystko rozpoczęło się po wczorajszym wywiadzie z ”Szalonym Reporterem”, który powiedział:

To jest już chyba wiedza powszechna, więc mogę o tym mówić – Arek podpisał już na KSW z Akopem Szostakiem. Po pierwsze, Arek ma w tym momencie kontrakt w FAME na tę galę, która będzie, czyli 27 sierpnia (…) I ma w tym roku na przynajmniej jeszcze jedną walkę o pas kontrakt. Więc już dwie walki, plus Akop Szostak.

Tańcula zabiera głos!

Arkadiusz Tańcula na insta stories postanowił zabrać głos. ”Aroy” zdementował informacje o walce z Akopem Szostakiem, ale przy tym zaznaczył, że w każdej plotce jest ziarenko prawdy. Warto wspomnieć, że Tańcula wielokrotnie mówił o walce w KSW – co jest jego marzeniem.

Kochani zasypujecie mnie wiadomościami, naprawdę dzięki. Kurde to jest naprawdę fajne, że tak się cieszycie z tego, tak jakbym ja się z tego cieszył. Kurde słuchajcie w każdej plotce jest ziarenko prawdy, ale na ten moment mam kontrakt z FAME MMA na trzy walki. Muszę ten kontrakt wypełnić – tak dyplomatycznie odpowiem.

Całe wideo poniżej:

Posted by Freak Fight on Tuesday, July 5, 2022

Zobacz także:

Tańcula spełni marzenie i zawalczy w KSW? Szalony Reporter się wygadał i wyjawił rywala!

Czyżby w końcu miało dojść do transferu z FAME MMA do KSW? Arkadiusz Tańcula od zawsze mówił, że bardzo chciałby zawalczyć dla sportowej organizacji. Okazuje się, że Krakowianin w końcu może zmaterializować swoje marzenia.

Przyszedł i chciał zaistnieć! Don Kasjo reaguje: Wyjdź stąd, nie chcemy atencjuszy! Widzieliście?

Takie sytuacje zdarzają się coraz częściej. Kasjusz Życiński postanowił zareagować! Patryk Sadowski pojawił się na drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 2 i postanowił tym razem zaczepić Piotra ”Ochroniarza Oszusta z Tindera” Kaluskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis