MMA PLNajnowszeKSWMirek Okniński komentuje przegraną Pudziana: Mamed ubił karpia! [WIDEO]

Mirek Okniński komentuje przegraną Pudziana: Mamed ubił karpia! [WIDEO]

Gala XTB KSW 77 już za nami. Ostatnią tegoroczną galę największej polskiej organizacji zwieńczyła walka Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. Pojedynek w rozmowie MMA.pl skomentował trener Mirosław Okniński.

Mirek Okniński komentuje przegraną Pudziana

W wywiadzie udzielonym Michałowi Cichemu trener krótko omówił main event gali w Gliwicach.

“Ta walka na pewno nie była ustawiona. Po prostu Mariusz jest dobrym, solidnym zawodnikiem, ale Mamed jest wybitnym wirtuozem. Po prostu Mamed pokazał wyższość techniki nad siłą. Ja się spodziewałem, że tak będzie – że jak pójdą do parteru to nie będzie co robić. Mariusz parter zaniedbał strasznie. Walczył z Bedorfem, przegrał w parterze, no ale wiadomo Bedorf – czarny pas. Z “Różalem”, przegrał w parterze. Walczył z Kołeckim, jak Kołecki go przewrócił to Mariusz od razu klepał, bo wiedział, że będzie bity, będzie leżał, będzie płakał. No i teraz walczył z Mamedem i Mamed obalił wykorzystując siłę “Pudziana”, wbił się za plecy, rozciągnął Pudziana no i ubił karpia!”

Trener mówił również o słabych i mocnych stronach Mariusza Pudzianowskiego jak również odpowiedział na pytanie czy były wielokrotny mistrz świata Strongman miałby szanse w starciu z Mamedem Khalidovem gdyby wciąż był jego trenerem.

Trener Okniński podsumował też rok 2002 w swoim klubie, czyli Akademii Sportów Walki Wilanów. Mówił m.in o swoim synu Adamie Oknińskim, Kamilu Mindzie czy Michale Pasternaku.

Szkoleniowiec poruszył też temat swojego innego podopiecznego – Amadeusza “Ferrariego” Roślika. Mówił m.in. o tym, że Michał Oleksiejczuk podczas niedawnej walki w UFC wykonał podobną akcję jak “Ferrari” kilka miesięcy temu. Ostatniego “ekscesy” Roślika skomentował krótko i żartobliwie.

“Doszły słuchy, nie chcę tego słyszeć co on tam wyprawia. Po prostu wykańcza mnie.”

Trener Okniński mówił również o tym co czeka go na początku przyszłego roku, czyli przygotowaniach właśnie z “Ferrarim” czy Michałem Pasternakiem.

Zapraszamy do obejrzenia całego wywiadu.

Wywiad z Mirkiem Oknińskim:

Zobacz także:

W przyszłym roku gala KSW we Francji? Znamy potencjalne wzmocnienia!

Jak podaje La Grinta na twitterze organizacja KSW szykuje się do pierwszego eventu na terenie Francji! Już w tym momencie poznaliśmy potencjalnych bohaterów takiego wydarzenia.

Zawodnik KSW zamierza pojechać do hejtera: Może to zrobię i nagram! Niech mi to powie w oczy! Widzieliście?

Adrian Gralak (5-1) ma za sobą drugi pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. Reprezentant WCA Fight Team wyznał po walce, że pojawiło się parę wiadomości od hejterów. Gralak zapowiada, że chce pojechać do jednego z hejterów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis