MMA PLNajnowszeKSWNajman wbił szpilkę Pudzianowi po przegranej z Mamedem! Nieprzyjemny komentarz ”El Testosterona”

Najman wbił szpilkę Pudzianowi po przegranej z Mamedem! Nieprzyjemny komentarz ”El Testosterona”

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać swoimi wpisami w mediach społecznościowych. ”El Testosteron” postanowił wbić delikatną szpilkę Mariuszowi Pudzianowskiemu. Powodem jest jedna z wypowiedzi przed walką Mariusza.

Najman

Wojownik z Białej Rawskiej wystąpił w walce wieczoru gali XTB KSW 77 w Gliwicach. Było to wyczekiwane starcie legend z Mamedem Khalidovem. Reprezentant Arrachionu Olsztyn już w pierwszej odsłonie zakończył pojedynek przed czasem.

Od samego początku mieliśmy mocne ciosy z obu stron. Pojawił się klincz, z którego Mamed zdobył obalenie, ale nie mógł utrzymać długo rywala w parterze. Druga próba i tym razem efektowny rzut ze strony Khalidova. Mamed zachodzi za plecy rywala i bije serią ciosów. Sędzia zaraz był zmuszony przerwać pojedynek.

Marcin Najman zabrał głos!

”El Testosteron” po raz kolejny postanowił zabrać głos po walce Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. Jak widać Najman nie jest zadowolony z jednej z wypowiedzi Pudziana.

Szczerze szkoda mi Pudziana, jedną walką przegrał więcej niż przez wszystkie wcześniejsze porażki razem wzięte. Niestety, ale od jakiegoś czasu szło to w złym kierunku. Te moralizatorskie wykłady do tatusiów, de facto podkopujące ich ego… No bo jak jakiś tatuś nie ma na nowe spodnie dla syna, a kocha swoje dziecko nad życie, to już nie jest wartościowym tatusiem? Te gadki o żelaznym wychowaniu z klapsem, choć samemu się w tych kwestiach sporo doświadczenia nie ma… Przytyki do rywali z przeszłości. Mówienie o szczycie w sportach walki, choć to żaden sportowy szczyt nie był. Szczytem sportowym w KSW byłaby walka o pas z De Friesem. To, że tylko wstając o 5.30 itd… Życie jest duuużo bardziej skomplikowane. Każda walka to inna historia. Smutne, że pamiętają cię głównie z ostatniej walki. (Sam to obecnie przechodzę). To akurat niesprawiedliwe i smutne. Bo jedną walkę wcześniej, osiągnął Mariusz swoje największe zwycięstwo w sportach walki. Zwycięstwo, którego prawie nikt się nie spodziewał. Ja również, choć bardzo się cieszyłem, że wówczas wygrał. Życzę Ci Mariusz abyś wrócił i pokazał się z jak najlepszej strony i by pamiętali Cię z super walki. Możesz to jeszcze zrobić. Tak jak ja ze Starym Murańskim. Tak Ty z mistrzem KSW De Friesem.

Szczerze szkoda mi Pudziana, jedną walką przegrał więcej niż przez wszystkie wcześniejsze porażki razem wzięte….

Posted by Marcin Najman on Sunday, December 18, 2022

Zobacz także:

Zion Clark, czyli zapaśnik bez nóg zadebiutował w MMA! Jest zapis jego walki [WIDEO] Widzieliście?

Zion Clark to 25-letni zapaśnik, który swoją karierę rozwija mimo poważnej niepełnosprawności. Mężczyzna nie ma bowiem nóg. I mimo tego w miniony weekend zadebiutował w walce na zasadach MMA. Jak zawodnikowi bez nóg wyszedł ten występ?

Mariusz Pudzianowski zabiera głos po przegranej: Nie tylko przegrałem z Mamedem, ale… Co wy na to?

Mariusz Pudzianowski zabrał głos po wczorajszej walce z Mamedem Khalidovem. Był to main event sobotniej gali XTB KSW 77 w Gliwicach. Weteran KSW zapewnia, że przegrał nie tylko z Mamedem, ale również sam ze sobą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis