MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaSzpilka bezlitośnie o występie Denisa: To głupota, wypompował się i odruchy bezwarunkowe [WIDEO]

Szpilka bezlitośnie o występie Denisa: To głupota, wypompował się i odruchy bezwarunkowe [WIDEO]

Artur Szpilka, czyli były rywal Denisa Załęckiego udzielił wywiadu Michałowi Cichemu z portalu MMA.PL, w którym bezlitośnie wypowiedział się o występie “Bad Boya” z Torunia na gali High League 6.

Szpilka bezlitośnie o występie Denisa

Przypominamy, że Załęcki w walce z Pawłem Tyburskim został zdyskwalifikowany za nielegalne kopnięcia w walce bokserskiej. Torunianin dwukrotnie zdecydował się kopnąć przeciwnika, co zmusiło sędziego do przerwania walki przed czasem.

Szpilka bezlitośnie o występie Denisa: To głupota, wypompował się i odruchy bezwarunkowe

“Szpila”, który na jednej z wcześniejszych gal High League mierzył się z Załęckim i pokonał go przez TKO w pierwszej rundzie teraz skomentował jego zachowanie w ostatniej walce.

Pięściarz, który przygotowuje się do walki z Mariuszem Pudzianowskim na KSW Colosseum 2 jest bezlitosny dla swojego byłego rywala:

“Zrobił dokładnie to samo co w walce ze mną. Z tym, że ja tej walki nawet nie widziałem, bo byłem na saunie. Zobaczyłem tylko powtórki. To samo – wypompował się w pierwszych… nie wiem w sumie ile trwała ta walka. Potem odruchy bezwarunkowe tam później gada. To jest głupota. Ja powiem ci szczerze: cieszę się, bo ja uważam, że walka sama weryfikuje.”

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Jan Błachowicz dalej myśli o potencjalnej walce z Jonesem: Muszę sprawdzić go sam! Co wy na to?

Jan Błachowicz (29-9-1) rusza z przygotowaniami do następnego pojedynku. Już niebawem poznamy szczegóły kolejnego startu ”Cieszyńskiego Księcia” w amerykańskim gigancie. Błachowicz ma nadzieje, że będzie to walka z dużym nazwiskiem. To nie koniec, bowiem były mistrz w wadze półciężkiej nie zapomina o potencjalnym starciu z Jonem Jonesem.

Zbigniew Stonoga pozywa Jacka Murańskiego! ”Muran” odpowiada! Widzieliście?

Zbigniew Stonoga w mediach społecznościowych poinformował, że pozywa Jacka Murańskiego. ”Muran” w rozmowie z serwisem salon24.pl odpowiedział na słowa Zbigniewa. Ponadto freak fighter powiedział, że ”proces jest absolutnie bezzasadny”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis