MMA PLArtur Szpilka”Szpila” komentuje zamieszanie przy walce Załęcki-Omielańczuk! Wyśmiał ”Bad Boya”: Co to ma być?

”Szpila” komentuje zamieszanie przy walce Załęcki-Omielańczuk! Wyśmiał ”Bad Boya”: Co to ma być?

Artur Szpilka postanowił zareagować w mediach społecznościowych po tym co napisał menadżer Daniela Omielańczuka. Ponadto były zawodnik UFC i KSW opublikował post, który wskazywałby na to, że jego starcie z ”Bad Boyem” się oddala. Szpilka skomentował całe zamieszanie i wyśmiał swojego byłego rywala.

Szpika

Do walki Szpilka-Załęcki doszło w co-main evencie High League 4. Szkoda, że walka zakończyła się w taki sposób. Od początku mieliśmy mocne wymiany. Wydawało się, że pięściarz z Wieliczki miał spore problemy, gdy ”Bad Boy” przy siatce trafił paroma mocnymi ciosami. ”Szpila” wytrzymał kryzys i odpowiadał. Załęcki wyprowadził bacfist, po którym kontuzja dała o sobie znać. Szpilka doskoczył z ciosami w parterze – sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Warto wspomnieć, że Szpilka w rozmowie z Super Expressem wypowiadał się o walce Załęcki-Omielańczuk. Pięściarz z Wieliczki apelował wtedy do freakowej organizacji Clout MMA.

Moja kobieta fajną rzecz podała. Mam nadzieje, że jeżeli znowu odnowiła się kontuzja, której dla mnie nie ma ten Denis to pieniądze nie będą mu wypłacone za walkę tylko pójdą na przykład na córkę Daniela Omielańczuka. Uważam, że to fair, żeby federacja Clout się ubezpieczyła. Nie może być tak, że wychodzisz 40-50 sekund dajesz z siebie wszystko, a potem nagle zaczynasz kopać w walce bokserskiej, albo się przewracasz i coś się dzieje nie tak. Uważam, że taki zapis byłby jak najbardziej fair dla obu stron (…)  Liczę, że federacja zrobi jakieś kroki i nie będzie znów 40 sekund, a potem poddanie się i udanie jakiejś kontuzji.  

Szpilka wyśmiał Załęckiego! 

Problemy, problemy… Artur Ostaszewski menadżer Daniela Omielańczuka w mediach społecznościowych poinformował, że ma już dość aktualnej sytuacji i tym samym walka Omielańczuka z Denisem Załęckim jest mocno zagrożona.

Nie widzę raczej walki Daniela w @cloutmma – ciągłe zmiany ustaleń, wymuszanie nowych reguł, tylko zawsze w jedną stronę i niestety nie naszą… Poszliśmy na spore ustępstwa, ale wszystko ma swoje granice. Musimy powiedzieć STOP. Piłka po stronie organizacji 🤷‍♂️

Teraz na całą sytuację zareagował Artur Szpilka, który wyśmiał ”Bad Boya”.

Clout MMA co to ma być? Do przewidzenia. Wiedział co by się z nim stało. El Estrogen. @Bad_boy_denis_ się obsrał (…) Siemaneczko. Możecie dalej podawać te moje insta stories, żeby wiedzieli co tu się dzieje. Jak ktoś się obsrał kolejny raz zresztą. Jeszcze walki nie było – nie zdążył wyprowadzić kopnięcia z zaskoczenia z półobrotu, a już jest obsrałka. Mam nadzieje Clout, że to w końcu dojdzie, bo to jest w sumie jedyna walka, na którą wszyscy grubo czekają.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis