MMA PLMirosław OknińskiSZOK! Mirosław Okniński oficjalnie trenerem Piotra Szeligi

SZOK! Mirosław Okniński oficjalnie trenerem Piotra Szeligi

To jest zaskakująca informacja. Właśnie trwa program FAME 19 Cage Specjal, a jednym z gości jest Piotr Szeliga. Podczas transmisji poznaliśmy nowego trenera freak fightera z Dębicy.

Szeliga

Mateusz Kubiszyn parę dni temu poinformował w mediach społecznościowych, że kończy współpracę z Szeligą. Troszkę wcześniej również głos zabrał Artur Gwóźdź. Menadżer grupy Artnox w rozmowie z Arturem Przybyszem wyznał, że zakończył współpracę z ”Szelim”.

Oto co powiedział Artur:

Tak. Piotr Szeliga nie jest już w Artnoxie (…) To jest proste i logiczne, znasz mnie, mój charakter i zasady. Na pewne rzeczy można machnąć ręką, a na pewne nie. Tak było w tym przypadku. Chłopacy też dołożyli cegiełkę do tego ruchu, bo oddźwięk był negatywny w stosunku do Piotrka i jego zachowania (…) Potem te zachowanie i dyskredytacja swojego trenera, to już było poniżej pasa i nie do zaakceptowania. O tym nie ma co rozmawiać, decyzja była krótka, szybka i dynamiczna.

Szeliga najbliższy pojedynek stoczy już drugiego września. Freak fighter podczas FAME MMA 19 stanie przed naprawdę dużym wyzwaniem. Będzie to rewanżowa walka z Marcinem Wrzoskiem. Oczywiście faworytem jest ”Polish Zombie”.

Oficjalnie Okniński trenerem Szeligi!

Piotr Szeliga oficjalnie został nowym podopiecznym Mirosława Oknińskiego i dołącza do Akademii Sportów Walki Wilanów. Informacja została potwierdzona podczas dzisiejszego programu FAME 19 Cage Specjal.

Co tu się odje#%*^?!?! Trener Mirek, Wampir, Ferrari i Szeliga w jednym teamie 😵‍💫😳😈 Otwieramy nowe uniwersum

Prace społeczne Odkupienie Szeligi Resocjalizacja

Mówił Pasta mówił Lizak ze Szeliga przyjdzie sprzątać do Akademii Czekaliśmy długo ale doczekaliśmy się.

Pasternak z Lizakiem mieli racje Szeliga długo zwlekał ale wreszcie dotarł do Akademii

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis