MMA PLBoksSzok! Datsik potrzebował 13 sekund na znokautowanie Alexandra Emelianenko! [WIDEO]

Szok! Datsik potrzebował 13 sekund na znokautowanie Alexandra Emelianenko! [WIDEO]

Vyacheslav Datsik mimo 45 wiosen obecnie jest w kapitalnej formie. ”Tarzan” zaszokował publiczność, bowiem potrzebował zaledwie 13 sekund na znokautowanie uznanego Alexandra Emelianenki. Walka odbyła się na zasadach bokserskich.

Datsik

Datsik to kontrowersyjna postać, która nie mierzyła się tylko z rywalami w klatce. Bywało, że byli to też sędziowie, trenerzy przeciwnika, a nawet kibice czekający na ”igrzyska”. Viacheslav był wielokrotnie karany.. Napad rabunkowy, więzienie w którym ostatecznie skierowano go do obowiązkowego leczenia psychiatrycznego, ucieczka do Norwegii. Jest tego naprawdę dużo.

Datsik wrócił do Rosji, gdzie w więzieniu spędził jeszcze parę dobrych lat. Teraz próbuje zająć się rywalizacją w sporcie i trzeba przyznać, że jest w coraz lepszej formie.

Nie tak dawno, bo w sierpniu tego roku pokonał weterana MMA – Jeffa Monsona.

Szybka robota!

To jest kolejne spore zaskoczenie! Vyacheslav Datsik potrzebował zaledwie 13 sekund, aby znokautować Alexandra Emelianenkę. Pojedynek odbył się na zasadach bokserskich.

Brat Fedora ma ciężki okres jeśli chodzi o sportową karierę. “The Grim Reaper” swoje ostatnie dwie walki w MMA również przegrywał przed czasem.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Zobacz także:

Floyd Mayweather znokautował Mikuru Asakurę na Super RIZIN (WIDEO) (WYNIKI) Widzieliście?

Nie było niespodzianki, chociaż się na nią zanosiło. Floyd Mayweather wygrał kolejną nieoficjalną (“pokazową”) walkę w Japonii. Tym razem z zawodnikiem MMA Mikuru Asakurą. Pojedynek był main eventem wydarzenia Super RIZIN, które odbyło się w Saitamie. Było ono pierwszą częścią łączonej gali Super RIZIN/RIZIN.38.

Tomasz Chic mocno o Bombie: To pruj dupa! Brałbym go teraz mimo kontuzji! Co wy na to?

Tomasz Chic w rozmowie z Moniką Laskowską w mocnych słowach wypowiedział się o Pawle Bombie. Jak się okazuje Chic był przymierzany do walki z Bombą na gali High League. Niewykluczone, że jeszcze do takiego starcia dojdzie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis