MMA PLFAME MMASzeliga wściekł się: Dość tego, zamknijcie się! Mamy walkę, rozmawiajmy o walce!

Szeliga wściekł się: Dość tego, zamknijcie się! Mamy walkę, rozmawiajmy o walce!

Jesteśmy w trakcie ostatniej konferencji FAME MMA 19, która w sobotę odbędzie się w Krakowie. Sylwester Wardęga (prowadzący) postanowił zadać pytanie do Piotra Szeligi w sprawie wrzucanych insta stories. Piotr Szeliga wybuchł i postanowił zaapelować, aby w końcu zakończyć ten temat i rozmawiać o najbliższej walce.

Szeliga

Piotr Szeliga rozstał się z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem, który znany jest jako mistrz walk na gołe pięści w organizacji GROMDA. ”Szeli” aktualnie trenuje u Mirosława Oknińskiego w Akademii Sportów Walki Wilanów.

Szeliga już w sobotę stoczy rewanżowy pojedynek z Marcinem ”Polish Zombie” Wrzoskiem.

Do ich pierwszej walki doszło na gali FAME MMA 17. Walka była krótka. ”Szeli” już na samym początku szukał obszernego uderzenia. Wycięcie, ”Polish Zombie” upada na matę i doznaje poważnej kontuzji. W tej sytuacji nie było szans na kontynuowanie walki. Wiadomo było, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do rewanżowego pojedynku.

Szeliga był wściekły!

Piotr Szeliga był już bardzo zły po kolejnym pytaniu. Tym razem pytanie zadał Sylwester Wardęga.

”Szeli” zapewnił, że ma dość tej sytuacji i nie chce kolejnych takich pytań. Freak fighter zapewnia, że teraz powinny być pytania o walkę, która już w sobotę.

Wardęga przypomniał i zapewnił, że influncerzy muszą pamiętać o tym – że ich życie będzie komentowane w internecie, a ludzie będą się nim interesować.

Wspomniana sytuacja poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis