MMA PLNajnowszeCiekawostkiSzef Facebooka doznał kontuzji kolana. Twierdzi, że przygotowywał się do walki w MMA

Szef Facebooka doznał kontuzji kolana. Twierdzi, że przygotowywał się do walki w MMA

Szef Facebooka i multimilioner Mark Zuckerberg doznał kontuzji kolana. I to kontuzji, która jest bardzo poważna. Zuckerberg napisał w poście opublikowanym na Instagramie, że kontuzji nabawił się przygotowując się do walki w MMA.

Szef Facebooka doznał kontuzji kolana

Mark Zuckerberg to sportowy zajawkowicz. Właściciel Facebooka od lat aktywnie trenuje brazylijskie jiu-jitsu, gdzie nawet odnosi sukcesy.

Od jakiegoś czasu mówiło się o potencjalnej walce Marka Zuckerberga w klatce. Świat obiegła informacja, jakoby Zuckerberg miał podjąć się rywalizacji w klatce z innym multimiliarderem, szefem portalu X (dawny Twitter) – Elonem Muskiem.

Pomysł tej walki spalił jednak na panewce, a kibice sugerowali, że cała idea zestawienia w klatce Zuckerberga z Muskiem to jedynie medialna mrzonka.

Szef Facebooka doznał kontuzji kolana

Ale czy na pewno? Mark Zuckerberg opublikował właśnie na Instagramie zdjęcie, pod którym przyznał, że doznał kontuzji kolana (zerwanie wiązadeł krzyżowych ACL w kolanie) przygotowując się do walki, którą miał zaplanowaną na początek 2024 roku:

“Zerwałem swój ACL podczas sparingu i właśnie wróciłem z operacji. Jestem wdzięczny lekarzom i zespołowi medycznemu, który się mną opiekował. Trenowałem do walki w MMA, która ma odbyć się na początku przyszłego roku. Teraz jednak to się trochę oóźni. Muszę czekać, aż w pełni wyzdrowieję. Dziękuję za miłość i wsparcie.” – napisał na Instagramie Zuckerberg.

Szef Facebooka nie podał szczegółów na temat walki, do której miał przystąpić. A Wy jak myślicie – z kim Zuckerberg zmierzy się w swojej walce w formule mieszanych sztukach walki?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis