MMA PLNajnowszeKSWSzczere wyznanie Michała Pasternaka: Wolę być z trenerem Oknińskim niż walczyć w KSW!

Szczere wyznanie Michała Pasternaka: Wolę być z trenerem Oknińskim niż walczyć w KSW!

Michał Pasternak (16-8) już w sobotę stoczy ważny pojedynek. Podopieczny Mirosława Oknińskiego pojawił się w ostatnim odcinku ”Oktagon Live” na Kanale Sportowym. Oczywiście nie zabrakło tematu największej organizacji w naszym kraju.

Pasternak

”Wampir” wystąpi w co-main evencie jutrzejszej gali CAVEMMA 2 w Jastrzębiu-Zdroju. Pasternak zmierzy się z reprezentantem Arrachionu Olsztyn – Adamem Kowalskim (13-7-1). W main evencie zaś dojdzie do ciekawego starcia Artura ”Kornika” Sowińskiego (23-14) z Kamilem ”Bombą” Łebkowskim (19-13).

Pasternak w poprzednim roku odnotował cztery starcia. ”Wampir” udanie obronił pas MMA VIP, gdy ponownie pokonał przed czasem Kacpra ”Polish Machine” Miklasza. Ostatni start 38-latka miał miejsce w czerwcu na gali Oktagon 33, gdzie musiał uznać wyższość Karlosa Vemoli.

Szczere wyznanie Pasternaka!

Michał Pasternak (16-8) pojawił się w programie ”Oktagon Live”. Nie zabrakło tematu związanego z KSW. Jak widać ”Wampir” nie za wszelką cenę chce trafić do największej organizacji w naszym kraju.

Co by się nie działo, to ja wolę być z trenerem Mirkiem niż walczyć w KSW. I to taka historia

Zobacz także:

Ferrari w strachu? Kamil Łaszczyk pokazuje szybkość przed ich walką na FAME 17 [WIDEO]

Amadeusz “Ferrari” Roślik może zacząć etap bycia w strachu? Jeden z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce już 3 lutego zmierzy się z zawodowym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem w walce, która będzie walką wieczoru gali FAME 17.

Martin Lewandowski o krytyce walki wieczoru XTB KSW 78 przez fanów: Nie wiem czy to walka mało interesująca! Co wy na to?

Martin Lewandowski był gościem dziennikarza TVP Sport Patryka Prokulskiego i opowiedział m.in. o krytyce walki wieczoru nadchodzącej gali XTB KSW 78 przez fanów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis