MMA PLNajnowszeHighleagueSzalony Reporter po ogłoszeniu walki z Michałem Cichym: Dziękuję, że dostałem tak mało wymagającego przeciwnika

Szalony Reporter po ogłoszeniu walki z Michałem Cichym: Dziękuję, że dostałem tak mało wymagającego przeciwnika

Uuuu… Bardzo mocne słowa wypowiedział Szalony Reporter po ogłoszeniu walki z redaktorem MMA.PL Michałem Cichym. Do starcia podcastera z naszym redakcyjnym kolegą dojdzie już 18 marca na gali High League 6 w katowickim Spodku.

Szalony Reporter po ogłoszeniu walki z Michałem Cichym

Panowie nie raz wymieniali się “uprzejmościami” w mediach społecznościowych, a kolejna odsłona miała miejsce po piątkowym ogłoszeniu tego starcia.

Szalony Reporter po ogłoszeniu walki z Michałem Cichym: Dziękuję, że dostałem tak mało wymagającego przeciwnika

Tuż po ujawnieniu rywala Szalonego Reportera, ten zamieścił prowokacyjny wpis na swoim koncie na Twitterze:

“Dziękuję @HIGHLeaguePL że na początek dostałem tak mało wymagającego przeciwnika, to ważne na początku drogi. Na następnego proszę jednak o kogoś, kto stawi jakikolwiek opór. #highleague 18.03.2023 Spodek Katowice”

Michał Cichy oczywiście wpis swojego najbliższego rywala widział i na niego zareagował i zrobił to nieźle, bo przywołał sytuację z gali FAME MMA 15, kiedy to Szalony Raportem miał nadzieję, że wejdzie do rzymskiej klatki na walkę z Jackiem Murańskim, którego wcześniej mocno pobił Arkadiusz Tańcula. Wówczas jednak lekarze nie dopuścili “Murana” do drugiego starcia na tej samej gali:

“Tomcio, tylko zapomniałeś, że tym razem będziesz musiał wyjść do klatki i nie będziesz pod nią tylko stać obsrany.

Zobacz także:

Walka dziennikarzy na HIGH League 6. Michał Cichy rywalem “Szalonego Reportera”

Michał Cichy skonfrontuje się z Tomaszem “Szalonym Reporterem” Matysiakiem na HIGH League 6. Walka dziennikarzy odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

Magdalena Czaban mistrzynią świata w amatorskim MMA

W szóstym dniu Mistrzostw Świata Amatorskiego MMA IMMAF 2022 Magdalena Czaban stanęła do boju w finale turnieju seniorów wagi atomowej. Polka rozgromiła rywalkę już w pierwszej rundzie i wywalczyła złoty medal mistrzostw świata.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis