MMA PLNajnowszeDon KasjoDon Kasjo po zwycięstwie chce walki z Mariuszem Pudzianowskim!

Don Kasjo po zwycięstwie chce walki z Mariuszem Pudzianowskim!

Kasjusz Życiński podczas ostatniego panelu konferencji PRIME SHOW MMA 4 zdradził z kim chciałby się zmierzyć po walce z Popkiem. Popularny ”Don Kasjo” uważa, że jest gotowy na duże wyzwanie sportowe. Tym samym Kasjusz liczy na pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim.

Kasjo

Wojownik z Białej Rawskiej siedemnastego grudnia stoczy hitowy pojedynek na gali XTB KSW 77 w Gliwicach. Będzie to starcie z również legendarnym Mamedem Khalidovem. O tym starciu mówi się od lat.

45-latek aktualnie może pochwalić się serią pięciu zwycięstw z rzędu – w tym wszystkie zakończył przed czasem. Pudzianowski ostatni pojedynek stoczył pod koniec maja na gali KSW 70. Pudzianowski w main evencie zmierzył się z byłym mistrzem wagi średniej – Michałem Materlą. Mariusz już po minucie i 47-sekundach brutalnie znokautował doświadczonego zawodnika ze Szczecina.

Don Kasjo chce walki z Pudzianem!

Kasjusz Życiński podczas konferencji PRIME SHOW MMA 4 wskazał z kim chciałby stoczyć kolejny pojedynek. ”Don Kasjo” ma nadzieje, że wygra najbliższą walkę oraz Pudzianowski. W tej sytuacji Kasjusz liczy na starcie w formule bokserskiej w małych rękawicach.

Kasjusz gwarantuje, że byłoby to typowo sportowe starcie. ”Don Kasjo” wyznał, że ma wielki szacunek do Pudzianowskiego.

Całą konferencję możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Najmłodszy syn Michała Materli również boksuje! Martin odnotował zwycięstwo! [WIDEO] Widzieliście?

Jak się okazuje Martin Materla – najmłodszy syn legendy KSW również trenuje boks! Weteran KSW w mediach społecznościowych udostępniał nagrania, bowiem jego syn wziął udział w zawodach. Martin ma już za sobą zwycięstwo w ringu.

To nie są dobre wiadomości! Koniec walk Daniela Torresa w organizacji KSW?

Jak podaje portal InTheCage.pl świetny zawodnik Daniel Torres (14-5) zdecydował, że nie podpisze nowego kontraktu z największą organizacją w naszym kraju. Torres nie narzekał na brak propozycji i ma wybrać najlepszą finansowo.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis