MMA PLNajnowszePrime MMAAwantura na konferencji PRIME 4! Sportowy Świr pobił się z Kałuskim!

Awantura na konferencji PRIME 4! Sportowy Świr pobił się z Kałuskim!

Mocne zakończenie pierwszego panelu konferencji PRIME SHOW MMA 4. Gala już w sobotę odbędzie się w Szczecinie. Gorąco było znów pomiędzy Rafałem Gawronem, a Piotrem Kałuskim. ”Sportowy Świr” postanowił spoliczkować przeciwnika – szybko musiała interweniować ochrona.

Ochroniarz

W main evencie zobaczymy powrót Kasjusza Życińskiego. Popularny ”Don Kasjo” na zasadach bokserskich zmierzy się z raperem Popkiem. Na tej samej gali swój debiut w mieszanych sztukach walki odnotuje była mistrzyni świata w boksie – Ewa ”Tygrysica” Piątkowska.

W tak zwanym co-main evencie zobaczymy starcie Zusje z Moniką Godlewską oraz ”Bagieta” vs ”Kamerzysta”.

Awantura!

Taka powstała na koniec pierwszego panelu drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 2. Rafał Gawron podczas face to face postanowił spoliczkować przeciwnika. Szybko musiała interweniować ochrona.

Całą konferencję możecie zobaczyć poniżej:

Piotr Kałuski swój debiut odnotował na gali PRIME SHOW MMA 2, gdy w Gdyni ostatecznie zmierzył się z Marcinem Wrzoskiem. ”Polish Zombie” w formule K-1 nie dał najmniejszych szans – zawodnikowi, który miał zdecydowaną przewagę jeśli chodzi o kilogramy.

Zobacz także:

Gwiazda Power Rangers i jednocześnie były zawodnik MMA nie żyje. Miał 49 lat! Widzieliście?

Była gwiazda popularnego serialu Power Rangers – Jason David Frank nie żyje. Miał 49-lat. Mężczyzna ten był także zawodnikiem mieszanych sztuk walki.

Mijają dwa lata od wyczekiwanej walki Najman-Don Kasjo! ”El Testosteron”… kopnął w boksie! [WIDEO] Co wy na to?

Dziś mija dokładnie dwa lata od wyczekiwanego starcia pomiędzy Marcinem Najmanem, a Kasjuszem Życińskim. Zachowanie ”El Testosterona” spowodowały wielkie kontrowersje. Po tym pojedynku były pięściarz nie stoczył już żadnej walki w freakowej organizacji FAME MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis