MMA PLElite FightersSzalone starcie w wykonaniu Murańskiego! Walka na gołe pięści z dwoma zawodnikami?! [WIDEO]

Szalone starcie w wykonaniu Murańskiego! Walka na gołe pięści z dwoma zawodnikami?! [WIDEO]

Tak to prawda! Mateusz Murański w rozmowie z naszym portalem zdradził, że jest brany pod uwagę taki pomysł. ”Muran” miałby w klatce zmierzyć się z dwoma rywalami na gołe pięści.

Murański

Murański swój najbliższy start odnotuje czwartego grudnia na drugiej edycji Elite Fighters, która odbędzie się Rzeszowie. Już niebawem poznamy przeciwnika bądź przeciwników Mateusza.

Mateusz Murański gwarantuje, że zamierza zapisać się w historii. Tego też dokonał podczas pierwszej gali Elite Fighters. Freak fighter jednego wieczoru stoczył dwa zwycięskie pojedynki. Po ponad godzinnej przerwie w szatni, wyszedł do klatki i brutalnie znokautował Marcina ”Mielonidasa” Makowskiego. Wcześniej niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Norberta ”Warszawskiego Dresika” Janeckiego.

Szalona walka Murańskiego!

Mateusz Murański nie przestaje zaskakiwać! ”Muran” w rozmowie z naszym portalem zdradził, że jest pewien pomysł na jego szalony pojedynek. Mateusz bowiem na gołe pięści miałby zmierzyć się z dwoma rywalami.

Drugą propozycją byłaby walka z dwoma przeciwnikami czyli ja sam na dwóch przeciwników w mojej wadze. Niedoświadczonych jakoś tak mega, ale też nie tak mówiąc kolokwialnie ogórków z ulicy tylko chłopaków, którzy coś tam już trenują. Tylko to też musi być na gołe pięści, łokcie i bez limitu czasowego. Wydaje mi się, że i tak by to nie trwało długo. Mogłoby to iść oczywiście w dwie strony, to byłoby mega ciężkie zadanie. Na pewno nie pisałbym się na coś takiego co miało miejsce na ostatniej gali Elite Fighters, gdzie trzech zawodników skrzyżowało rękawice z jednym dużo lepszym, aczkolwiek przegrał.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Don Kasjo dosadnie do Wardęgi: Pi*da w świecie, kozak w necie! Wrzosek tylko coś dukał! [WIDEO] Oglądaliście?

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński zmierzy się podczas gali FAME MMA 12 z Marcinem Wrzoskiem – poinformowała nas podczas dzisiejszej konferencji prasowej organizacja FAME. Pojedynek ten od razu po ogłoszeniu wzbudza mnóstwo emocji u kibiców.

Daniel Rutkowski zawodnikiem KSW. Szybki debiut najlepszego piórkowego w Polsce! Zaskoczeni?

Daniel Rutkowski (12-2, 1 N/C) zawodnikiem KSW. “Rutek” już oficjalnie dołączył do największej organizacji MMA w Polsce

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis