MMA PLDon KasjoDon Kasjo dosadnie do Wardęgi: Pi*da w świecie, kozak w necie! Wrzosek tylko coś dukał! [WIDEO]

Don Kasjo dosadnie do Wardęgi: Pi*da w świecie, kozak w necie! Wrzosek tylko coś dukał! [WIDEO]

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński zmierzy się podczas gali FAME MMA 12 z Marcinem Wrzoskiem – poinformowała nas podczas dzisiejszej konferencji prasowej organizacja FAME. Pojedynek ten od razu po ogłoszeniu wzbudza mnóstwo emocji u kibiców.

Oficjalnie podczas konferencji prasowej przed galą FAME MMA 11 ogłoszono pojedynek Don Kasjo z Marcinem Wrzoskiem, który zwieńczy kolejne wydarzenie pod banderą FAME. Starcie byłego mistrza organizacji KSW z jedną z największych gwiazd freakowej federacji odbędzie się na zasadach bokserskich.

„Pewnie teraz trenuje stójkę, ale w ch*ju to mam, zostanie roz*ebany”

Podczas wywiadu z Dominikiem Woźniakiem dla naszej redakcji, Don Kasjo podzielił się swoją optyką na postać Marcina Wrzoska.

Nie oglądałem jego walk. Zobaczę pewnie chwile przed walką, co tam potrafi. Pewnie teraz trenuje tylko stójkę, ale w ch*ju to mam, zostanie roz*ebany. On mówi, że z małymi pi*dami się biłem, a będzie najmniejszym moim rywalem do tej pory, bo jest mniejszy nawet od Polaka. Skończy się jego pie*dolenie, widzisz nie mają ludzie honoru, bo tutaj się ze mną wita, ale jak usłyszy jakie cyferki może z Kasjuszem dostać to jak najgorsze ku*wy się zachowują.

Życiński wypowiedział się również o osobie Sylwestra Wardęgi.

Spotkałem się z nim na backstage’u to mu powiedziałem, co go najbardziej zabolało: „Ty jesteś taka pi*da w świecie, kozak w necie i to jest kolejny, tak jak ten mlekozyniak. To jest ta jedna klika. On jak ma rywala – tutaj niby wielki konflikt z reżyserem albo wielki konflikt niby z tym Dannym, a poza kamerami sobie prawią komplementy. Powiedziałem prawdę i to go zabolało.

Cały wywiad znajduje się poniżej:

Zobacz także:

FAME MMA 12: Oficjalnie Don Kasjo zmierzy się z… Marcinem Wrzoskiem!

To już pewne! Kasjusz Życiński stanie przed kolejnym dużym wyzwaniem. Popularny ”Don Kasjo” zawalczy w walce wieczoru FAME MMA 12, która odbędzie się najprawdopodobniej w listopadzie. Kasjusz zmierzy się z następnym byłym mistrzem KSW.

To najgłośniejszy transfer we freakach ostatnich miesięcy! The Nitrozyniak w FAME MMA!

Podczas trwającej II konferencji prasowej przed galą FAME MMA 11 poznaliśmy kolejnego nowego zawodnika największej polskiej organizacji freak fightowej. The Nitrozyniak w FAME MMA i jest to najgłośniejszy transfer we freakach ostatnich miesięcy!

Raper Sarius w FAME MMA! Jego walka będzie “kozacka”!

Raper Sarius w FAME MMA! Podczas trwającej II konferencji prasowej przed FAME MMA 11 poznaliśmy najnowszy nabytek organizacji ze świata rapu. Jest nim Mariusz Golling, znany w środowisku jako Sarius.