MMA PLArchiwumMMASzalone skończenie w Azji! Brutalny nokaut slamem [WIDEO]

Szalone skończenie w Azji! Brutalny nokaut slamem [WIDEO]

Aktualnie na całym świecie praktycznie każdego dnia mają miejsce galę mieszanych sztuk walki. Praktycznie po każdym weekendzie można uzbierać listę efektownych nokautów, które miały miejsce w Europie, Azji, Australii, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Afryce. Tym razem nagranie z Azji, gdzie doszło do brutalnego nokautu slamem.

Azja

Co ciekawe jest to mała lokalna organizacja. Gala była organizowana w jednym z klubów. Mimo wszystko właśnie na takich wydarzeniach budują się młode talenty, które mogą w przyszłości dostać szansę i pójść dalej.

W ostatnim czasie nawet w polskiej organizacji Fight Exclusive Night szuka się nowych pomysłów na przeciwników naszych reprezentantów. Kacper Formela mistrz wagi piórkowej w ostatnich starciach mierzył się z reprezentantami Kazachstanu i trzeba przyznać, że były to duże wyzwania i fajne testy przed ewentualnym przejściem do większej organizacji.

Brutalny nokaut!

Tym razem prezentujemy brutalny nokaut, który miał miejsce w Azji. 

Zawodnik młodego pokolenia walczący w kategorii muszej Asan Amanov (2-2), który może póki co rekordem nie może się pochwalić, lecz nokaut który zaprezentował na ostatniej gali Aikol Manas FC może spowodować szok i zdziwienie.

W takim stylu zakończyła się wspomniana walka:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis