MMA PLNajnowszeFreak FightSzalona walka niczym Dawida z Goliatem! Różnica blisko 40 centymetrów! [WIDEO]

Szalona walka niczym Dawida z Goliatem! Różnica blisko 40 centymetrów! [WIDEO]

To była walka niczym Dawida z Goliatem! Mocny freak fight odbył się w Hiszpanii. Co ciekawe w tej walce pojawiła się blisko 40 centymetrowa różnica. Wielu obserwatorów/kibiców mogło przenieść się do przeszłości i czasów legendarnej organizacji Pride, gdzie nie brakowało tak szalonych zestawień.

Freak

Trzeba przyznać, że ostateczny wynik starcia mógł wielu kibiców zaskoczyć. Mimo wszystko to nie pierwszy raz, gdy zawodnik lżejszy i zdecydowanie gorszych warunkach góruje nad siłą i masą! 

Jako przykład można dać starcie Antonio Rodrigo Nogueiry z Bobem Sappem, Ikuhisa Minowa z Ericem Eschem oraz Paulo Cesarem Silvą czy chociażby zestawienie Fedora Emelianenko z Hong Man Choiem.

Starcie niczym Dawida z Goliatem!

Tak to wyglądało na gali Dogfight Wild Tournament w Barcelonie. Było to starcie Raymison ”Formiga” Bruno (162 cm) z Rogerem ”Goliatem” Daletem (198 cm). Warto zaznaczyć, że Brazylijczyk ma na swoim koncie ponad 10 walk zawodowych czego nie można powiedzieć o jego przeciwniku, który dopiero zaczyna.

Bruno bez zaskoczenia nie zamierzał ryzykować i wymieniać się ciosami. ”Formiga” poszedł po nogi, a wtedy reprezentant Hiszpanii atakował mocnymi ciosami na tułów. Ostatecznie Raymison dopiął swego i zdobył obalenie, a tam szybko zdobył dosiad i był zza plecami. Brazylijczyk znów był w dosiadzie, a tam przeszedł do balachy i było już po wszystkim.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Silesian 9: Górniak kończy rywala po… dwóch kopnięciach! Mariańczyk znów w efektownej wersji! [WIDEO] Widzieliście?

W sobotę w Bytomiu odbyła się gala Silesian MMA 9 – kibice mieli szansę zobaczyć jedenaście pojedynków. Tylko jedno starcie zostało zakontraktowane w formule K-1 i był to main event.

Paweł Jóźwiak grzmi po porażce Marcina Naruszczki na BRAVE CF 69. Chce zrobić rewanż na FEN! Widzieliście?

Prezes FEN Paweł Jóźwiak grzmi po porażce swojego trenera – Marcina Naruszczki na gali BRAVE CF 69. Polak przegrał tam decyzją sędziów z byłym zawodnikiem KSW Alexandarem Iliciem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis