Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLDenis ZałęckiSzalony Reporter o Załęckim: Wychodził w obstawie policji, to podobno jest prawilne!

Szalony Reporter o Załęckim: Wychodził w obstawie policji, to podobno jest prawilne!

Szalony Reporter w mocnych słowach skomentował całe zamieszanie przy gali High League 3, która w sobotę odbyła się w Ergo Arenie. Postanowił dodatkowo wypowiedzieć się o Denisie Załęckim.

Załęcki

”Bad Boy” zapewniał, że jeśli dojdzie do spotkania, to ”Szalony Reporter” dostanie liścia. Inaczej jest w przypadku Arkadiusza Tańculi, który zdaniem Denisa dobrze się wytłumaczył na jednym z ostatnich materiałów.

W sobotę miało dojść do wyczekiwanego starcia pomiędzy Mateusza Kubiszynem, a Denisem Załęckim. Po walce wieczoru do klatki wszedł Malik Montana, który ogłosił, że starcie zostaje przełożone. Wszyscy kibice zgromadzeni w hali i każdy kto wykupił PPV będzie mógł zobaczyć wspomnianą walkę za darmo. Już niebawem mamy poznać szczegóły.

Szalony Reporter ostro o Załęckim!

Na kanale ”Szalony Tańcula” pojawił się materiał po gali High League 3, gdzie ”Szalony Reporter” mocno wypowiedział się o Denisie Załęckim.

O tym dymie pewnie jeszcze będziemy wracać i słusznie, bo to trzeba więcej powiedzieć. Chciałbym powiedzieć muszę… nagrałem dziś tego tik toka, że dla mnie chcieliście to macie. Ileż Denis będzie… Na ”rundkach” dzwoni dzieciak jakiś z Torunia ten mu jedzie od cweli, mówi gdzie mieszkasz to jutro nie będziesz mieszkał w Toruniu. Granica została przekroczona, ile było tych 60-tek, nie 60. Ile prawilniak następny młody Murański ”chodź Alan przysięgam, że Ci nie uderzę i łuu”, a Boxdel tylko na to ”nie znokautujcie się przed walką”. W końcu szala się przelała. Czego się spodziewaliście? Jeszcze trochę w tą stronę i się ze sprzętem będą lać na widowni. A niedługo to po prostu zawodnik do zawodnika wyjmuje pistolet i go odj*bie na ringu jak tak dalej pójdzie. Każdy co jest zdziwiony tym co się stało, to ja nie wiem w jakim on świecie żyje. W ogóle świetny research musieli zrobić Ci z High League skoro walczy tam Denis, który lata w bojówce Elany i robi się to w Gdańsku. Elana z Lechią Gdańsk ma kosę na śmierć i życie. Kibice nie zrobiliby dymu, ale wiesz jest tu Denis, który lata i o tej Elanie mówi, więc wiadomo, że przyjadą kibole i Ci ich ugościli u siebie. To jest oczywiste jak są u siebie to ich zawsze więcej będzie. U nas też Arek jak było coś, to też chłopaki stoją, pozdrawiamy. Jak ktoś tego nie sprawdził to już pierwsza rzecz. Później pozwalanie na te dyskusje, że on temu wypłaci – że on będzie wszystkich bił i wyjaśniał. Tak to się skończy. Oni tam przyszli ściągnąć go z ringu, dlatego ta się walka nie odbyła. On wychodził w obstawie… mogę? Nie przechodzi mi przez usta czekaj. W obstawie policji Denis wychodził, bo tam stali kibice Lechii. Powiedziałem to uhh muszę się napić. To podobno można, to podobno jest prawilne, bo prawilnie wychodził. Bo jak oni mają białe kaski to można, i w ogóle była sobota. W soboty można, w niedzielę rano nie, a po 17 we wtorek już nie.  

Cała wypowiedź poniżej:

To nie koniec, bowiem w internecie można zobaczyć również takie nagranie.

No to chyba z takim dotrzymywaniem słowa, to nie mam co się obawiać tego liścia co?

Posted by Freak Fight on Monday, June 6, 2022

Zobacz także:

Murański mocno o przegranej Zadory: Straszny wstyd, osoba o paskudnych właściwościach! [WIDEO] Widzieliście?

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatni pojedynek Dominika Zadory. ”Muran” stwierdził, że jest to straszny wstyd. Przypomnijmy, że spina/konflikt na linii Murańscy-Zadora już trwa naprawdę długo. W pewnym momencie Arkadiusz Tańcula w rozmowie z mediami twierdził, że zna plan Mateusza Murańskiego, który miałby na koniec kontraktu chcieć walki z wspomnianym Zadorą w formule MMA.

Chcesz zostać nową gwiazdą w internecie? Możesz już wysłać zgłoszenie na casting MMA VIP!

Machina ruszyła! Już w tym momencie możecie zgłaszać się na casting organizacji MMA VIP. Dariusz Kosowski ogłosił nowy szalony pomysł. Będzie to szansa na znalezienie nowych postaci, które w przyszłości zostaną gwiazdami w internecie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis