MMA PLGenesisSzadziński przed walką na gołe pięści: Mam jedno marzenie, jest chore, nie powiem jakie! [WIDEO]

Szadziński przed walką na gołe pięści: Mam jedno marzenie, jest chore, nie powiem jakie! [WIDEO]

Gracjan Szadziński już dziś stoczy swój pierwszy pojedynek na gołe pięści. Wojownik z Stargardu wystąpi na Genesis 1, a zmierzy się z Janem Siroky’m, który reprezentuje Czechy.

Szadziński

W jakich warunkach zawalczą zawodnicy gali Genesis? Jako miejsce starć przewidziano klatkę o wymiarach 8 na 8 metrów. Dodatkowym obowiązkiem, który wprowadzili organizatorzy są limity wagowe. Zostały one wyznaczone według ustaleń indywidualnych, co oznacza, że kibice mogą liczyć na naprawdę mocne ciosy.

W walce wieczoru Marcina Różalskiego i Josha Barnetta obowiązuje limit wagowy 120 kg, a że żaden z nich nie zamierza wstrzymywać ręki każdy cios może być tym decydującym.

Gracjan Szadziński: Mogę tutaj pójść na żywioł!

Gracjan Szadziński już dziś w klatce stoczy pierwszy pojedynek na gołe pięści. Zawodnik KSW z niecierpliwością czekał na ten moment!

Nie chcę żeby ktoś to odebrał, że się wywyższam, ale mam czym uderzyć i zawsze szukam tego uderzenia mocnego. Tutaj nie będę musiał uważać na nic, tylko będę mógł pójść na żywioł. Tak jak wcześniej powiedziałem i się po prostu bić. Nawet nie polować tylko wchodzić w wymiany, unikać, kontrować, ponawiać. Myślę, że się w tym odnajdę jak najbardziej.       

Cała rozmowa poniżej:

Rozpiska gali Genesis: Różal vs. Barnett:

Początek gali w piątek o godz. 20:00.

120,2 kg: Marcin “Różal” Różalski vs. Josh Barnett
65 kg: Bartosz Batra vs. Michał “Matrix” Królik
80 kg: Vaso Bakočević vs. Dariusz Rutkiewicz
73 kg: Gracjan Szadziński vs. Ján Široký
57 kg: Aleksandra Rola vs. Monika Porażyńska
120,2 kg: Rafał Kijańczuk vs. Marcin Wasilewski
72 kg: Damian Szmigielski vs. Denis Makowski

Zobacz także:

Prezes FEN ostro o Wrzosku! Zaskoczeni?

Paweł Jóźwiak postanowił w mocnych słowach odpowiedzieć Marcinowi Wrzoskowi. Jak myślicie partnerka ”Polish Zombie” zawalczy jeszcze w FEN?

Szadziński mocno o Korniku! Jak myślicie co powodem?

Gracjan Sadziński liczy, że w przyszłości dojdzie do jego rewanżu z ”Kornikiem”. Wojownik z Stargardu w mocnych słowach wypowiedział się o Arturze Sowińskim

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis