MMA PLNajnowszeKSWŚwietna sprzedaż biletów na KSW Colosseum 2! Już w 6 dni sprzedano mnóstwo wejściówek!

Świetna sprzedaż biletów na KSW Colosseum 2! Już w 6 dni sprzedano mnóstwo wejściówek!

Federacja KSW ma powody do zadowolenia! Po różnie opiniowanej gali KSW 79 w Libercu, przychodzą wreszcie dobre informacje o zainteresowaniu jedną z najbliższych gal. Chodzi bowiem o fakt, jakim jest świetna sprzedaż biletów na galę KSW Colosseum 2!

Świetna sprzedaż biletów na KSW Colosseum 2

Impreza ta odbędzie się już 3 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Federacja KSW będzie miała szansę pobić rekord frekwencyjny na galach MMA zorganizowanych przez Europejczyków i Amerykanów.

Rekord frekwencyjny należy bowiem do japońskiej organizacji PRIDE, która w 2002 roku zorganizowała galę na Stadionie w Tokio, którą nieoficjalnie oglądało nawet ponad 91 tysięcy widzów.

Świetna sprzedaż biletów na KSW Colosseum 2!

Na taki wynik Federacja KSW nie ma szans, bowiem pojemność Stadionu Narodowego jest dużo mniejsza. Ale właściciele polskiego giganta mogą liczyć na około 60 tysięcy widzów.

Na razie – po sześciu dniach od uruchomienia sprzedaży – rozeszło się 10 tysięcy wejściówek. Spieszcie się, bo biletów niedługo może zabraknąć!

Zobacz także:

Mocna spina Jóźwiaka z Dubielem za kulisami! Musiała interweniować ochrona [WIDEO] Co wy na to?

Za kulisami pierwszej konferencji High League 6 doszło do spiny pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem, a Marcinem Dubielem. Wkroczyć musiała ochrona, aby uspokoić całą sytuację. Prezes Fight Exclusive Night nie jest fanem Dubiela…. Podopieczny Przemysława Szyszki zdradził, że jest otwarty na potencje starcie z Jóźwiakiem.

Michalczewski zapewnia: Kiedyś zasady były inne, ważyliśmy każde słowo na konferencji! Widzieliście?

Dariusz Michalczewski w rozmowie na kanale GROMDA wspominał jak wyglądała sytuacja w latach 90.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis