MMA PLNajnowszeStrike KingStrike King 2 PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

Strike King 2 PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

Strike King 2 PPV. Kickboxerska uczta już dzisiaj! Zapraszamy na drugie wydarzenie Strike King. Całą galę będzie można oglądać na specjalnej platformie organizacji. Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje.

Strike King 2 PPV
Foto: Strike King 2

Strike King 2 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Strike King 2: Kiedy gala?

W Krakowie pierwsze skrzypce grał będzie Damian Piskorz. Polak jest zawodnikiem niezwykle doświadczonym, ba, na koncie ma ponad 80 stoczonych walk. Ostatnio pokonał Renato Prengę, a teraz czeka go starcie z mocnym Assanem Baffetą. Z pewnością warto rzucić okiem na ten pojedynek.

Co-main event zapowiada się równie interesującą. W ringu ponownie zobaczymy Karola Łasiewickiego, który wygrał pierwszy turniej Strike King. Jego rywalem będzie Robert Krasoń.

W Starej Zajezdni Kraków by DeSilva kibiców czeka 4-osobowy turniej. Uczestniczy powalczą o 20 tys. złotych, a także o chwałe na wieczność.

Vanessa Romanowski stanie przed kolejnym wyzwaniem, tym razem mierząc się z Catariną Jorge. Musicie to zobaczyć!

Strike King: Gdzie oglądać?

Na Strike King 2 ciąg dalszy będzie miała liga. Po czterech galach federacji wyłoniony zostanie zwycięzca, który zgarnie 100 tys. złotych. Na ten moment liderem jest Damian Pająk, natomiast jeszcze wszystko może ulec zmianie!

Wydarzenie otworzy starcie pomiędzy Michałem Kopelem a Łukaszem Kocjanem. Jednym słowem – bomba!

Strike King 2 : Data, miejsce, godzina.

Gala Strike King 2 już dzisiaj w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:00.

Strike King : Transmisja w PPV

Dostęp do wydarzenia możecie kupić – [TUTAJ].

Gala Strike King 2 dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Za transmisję zapłacimy zaledwie 29 zł! W rozpisce znalazło się aż 13 walk, co przełoży się na kilka godzin świetnej zabawy. Każda walka jest na swój sposób interesująca, dlatego nie powinno wiać nudą. Zatem warto!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis