MMA PLNajnowszeStrike KingStrike King 2: Karta walk pełna! Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali!

Strike King 2: Karta walk pełna! Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali!

Stike King 2: Karta walk została już zapełniona. Już 20 kwietnia w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva odbędzie się kolejna kickbokserska gala walk w małych rękawicach – Strike King 2. Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali. Będzie się działo!

Strike King 2
Foto: Strike King

Cała gala Strike King 2 dostępna tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Bohaterem walki wieczoru wieczoru będzie Damian Piskorz. Ma on na swoim koncie ponad 80 pojedynków. Jest 8-krotnym Mistrzem Polski w kickboxingu, a także Mistrzem Świata w K-1. Zawodnik klubu Hunter Gym trenuje pod okiem Łukasza Rambalskiego. Na poprzedniej gali Piskorz pokonał jednogłośną decyzją Renato Prengę, Tym razem rywalem Polaka będzie kolejny zawodnik z zagranicy – Francuz Assane Baffeta, który ma na swoim koncie 37 wygranych pojedynków, w tym 20 przez nokaut.

W co-main evencie rękawice skrzyżują z kolei Karol Łasiewicki vs. Robert Krasoń. Łasiewickiego znamy m.in. z gal HFO, Babilon MMA czy FEN. Wygrał on pierwszy turniej Strike King kończąc przed czasem obu rywali. Naprzeciw niego stanie Krasoń – 9-krotny Mistrzem Polski FC i K1.

Strike King 2: Kto walczy na gali?

Na Strike King 2 czeka nas kolejny 4-osobowy turniej, w którym główną nagrodą będzie 20 tysięcy złotych. Jednym z jego uczestników będzie Bartosz Botwina – weteran Organizacji Glory, Mistrz Świata K-1 Organizacji ISKA i Mistrz Świata Muay Thai Federacji WKU. W półfinale jego oponentem będzie młody Luca Anglesio. 18-latek jest Amatorskim Mistrzem Włoch w Muay Thai.

Drugą parę półfinałową stworzą natomiast Szymon Mątewski i Mateusz Janik. Ten pierwszy jest aktualnym amatorskim Mistrzem Polski K1 PZKB, a także federacji WKN, drugi natomiast 3-krotnym Mistrzem Polski Muay Thai, a także zawodowym Mistrzem Polski K-1 PZKB i zawodowym Mistrzem Polski Muay Thai WMC. Janik zastąpił w turnieju kontuzjowanego Filipa Szostaka.

Po styczniowym zwycięstwie po raz kolejny w Strike King wystąpi Vanessa Romanowski. Młodą uzdolnioną zawodniczkę wspiera Joanna Jędrzejczyk. Vanessa w Krakowie podejmie przeciwniczkę z Portugalii – Catarinę Jorge.

Na Strike King 2 kontynuowana będzie również rywalizacja w lidze, gdzie przez cztery gale zawodnicy walczą aż o 100 tysięcy złotych. Aktualnie liderem tabeli jest Damian Pająk, który pierwszą walkę wygrał w drugiej rundzie inkasując za to 5 pkt. Zwycięstwo na pełnym dystansie za trzy punkty odniósł natomiast Maciej Karpiński. Na skutek kontuzji jednego z uczestników do ligowej rywalizacji dołączy teraz zaś Patryk Kocaj.

W rozpisce znalazło łąznie się aż 13 walk.

Cała gala dostępna będzie wyłącznie w systemie PPV na platformie przygotowanej przez organizację w cenie 29 zł. Studio przed galą od godz. 19:0 na Kanale Sportowym.

Oficjalny zwiastun Strike King 2:

Strike King 2: Karta walk:

Damian Piskorz vs. Assane Baffeta
Karol Łasiewicki vs. Robert Krasoń
Finał turnieju
Damian Pająk vs. Patryk Kocaj – walka ligowa
Maciej Karpiński vs. Szymon Dałek – walka ligowa
Vanessa Romanowski vs. Catarina Jorge
Luca Anglesio vs. Bartosz Botwina – półfinał turnieju
Szymon Mątewski vs. Mateusz Janik – półfinał turnieju
Michał Kuźniak vs Wincenty Wrześniowski
Szymon Majewski vs. Patryk Magnucki
Michał Kopel vs. Łukasz Kocjan

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis