MMA PLNajnowszeUFCStipe Miocić jest pewny siebie przed starciem z Jonesem: Wygram, nie mam żadnych wątpliwości!

Stipe Miocić jest pewny siebie przed starciem z Jonesem: Wygram, nie mam żadnych wątpliwości!

Stipe Miocic jest przekonany, że w walce z Jon Jonesem jego ręka powędruje do góry i to on odzyska tytuł mistrza wagi ciężkiej. Zapytany o to kiedy obędzie się pojedynek powiedział, że prawdopodobnie będzie to lipiec.

Stipe Miocic to dwukrotny mistrz UFC w wadze ciężkiej. Oprócz tej organizacji walczył też w NAAFS, gdzie zdobył tytuł mistrza wagi ciężkiej. W MMA na 24 walki przegrał 4. W organizacji Ultimate Fighting Championship zadebiutował w 2011 roku pokonując na UFC 136 Joeya Beltrana.

Pokonał m.in Alistaira Overeema, Juniora Santosa czy Daniela Cormiera. Tytuł królewskiej dywizji zdobył w 2016 roku podczas UFC 198 wygrywając przez KO w 1 rundzie z Fabricio Werdumem. Tytułu bronił 3 krotnie. Stracił go na gali UFC 226 przegrywając z Danielem Cormierem. Pas mistrza wagi ciężkiej odzyskał w 2019 wygrywając w rewanżu z Danielem Cormierem. Ostatnią walkę stoczył w 2021 roku podczas UFC 260, gdzie w walce o tytuł przegrał z Francisem Ngannou.

Jones to weteran UFC, były mistrz tej organizacji w wadze półciężkiej, a także jej obecny mistrz w kategorii ciężkiej. Zadebiutował w 2008 roku podczas UFC 83 pokonując Andrea Gusmao. Pierwszym tytułem który zdobył był pas w kategorii półciężkiej. Wywalczył go podczas UFC 128 wygrywając z Mauricio Ruą. Pasa bronił 10 krotnie. Stracił go po tym jak po wygranej walce podczas UFC 197 z Ovince Saint Preuxem test na obecność klomifenu i letrozolu dał wynik pozytywny. Tytuł odzyskał w 2018 roku podczas UFC 232 wygrywając z Alexandrem Gustafssonem. Ostatni pojedynek stoczył podczas UFC 285 wygrywając z Cirylem Ganem. Stawką pojedynku był pas mistrza UFC wagi ciężkiej.

Miocic o walce z Jon Jonesem!

W rozmowie z Arielem Helwanim Stipe Miocic wypowiedział się o ostatniej walce Jonesa z Cirylem, a także o potencjalnym pojedynku z Jonesem.

Wygram, nie mam żadnych wątpliwości. Żadnych pytań. Wiem, że on nigdy nie przegrał. Chu***o, że przegra. To będzie wielka przegrana. Nie będę sobie tego wyobrażał, tak się wydarzy.

Zobacz także:

Amadeusz Ferrari ponownie obraża Kamila Łaszczyka! Zaskoczeni?

Dalej padają mocne słowa ze strony Amadeusza i jak widać konflikt jeszcze się nie wyczerpał. “Ferrari” i “Szczurek” zmierzyli się że sobą podczas FAME MMA 17. Pojedynek ten odbył się w formule MMA. Walka zakończyła się wygraną Łaszczyka przez techniczny nokaut w 3 rundzie.

Kubiszyn zarobił więcej w GROMDZIE niż w High League? ”Don Diego” zabiera głos!

Mateusz Kubiszyn zabrał głos i zdradził, że w organizacji GROMDA póki co zarobił większe pieniądze niż w freakowej organizacji. ”Don Diego” już osiemnastego marca stoczy swój trzeci pojedynek w High League. Kubiszyn na 6 edycji w Katowicach zmierzy się w formule K-1 z Dawidem ”Crazy” Załęckim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis