MMA PLNajnowszeBoksStipe Miocić dalej myśli o walkach w boksie! Mistrz UFC chciałby zmierzyć się z Furym i Joshuą!

Stipe Miocić dalej myśli o walkach w boksie! Mistrz UFC chciałby zmierzyć się z Furym i Joshuą!

Stipe Miocić (20-3) dalej nie odpuszcza i ma nadzieje, że w przyszłości dojdzie do jego walk bokserskich. Zawodnik pochodzący z Chorwacji chciałby zmierzyć się z ścisłą czołówką wagi ciężkiej.

Miocic

38-latek do obrony pasa kategorii ciężkiej stanie już w najbliższą sobotę. Będzie to drugie starcie z Francisem N’Gannou (15-3). Kameruńczyk dostanie szansę mistrzowską po czterech zwycięstwach z rzędu – w tym wszystkie zakończył efektownie przed czasem.

Do ich pierwszego starcia doszło w styczniu 2018 roku na gali UFC 220. Stipe popisał się wtedy świetnym game planem. Miocić po pełnych 5-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Miocić dalej wierzy, że dojdzie do walk bokserskich z jego udziałem!

Stipe Miocić (20-3) dalej ma nadzieje, że w niedalekiej przyszłości dostanie szansę na dużą walkę w boksie. Aktualny mistrz wagi ciężkiej celuje w pojedynek z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) i Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO).

W boksie ważniejsza jest technika. Przede mną trudna walka, jednak chętnie spróbowałbym się potem w boksie z Joshuą albo Furym

Warto zaznaczyć, że Miocić ma za sobą przeszłości w boksie. Stipe odnosił sukcesy w amatorce. 38-latek w 2009 roku zdobył Złote Rękawice w Cleveland.

W prestiżowych zawodach odpadał dopiero w ćwierćfinale przegrywając na punkty z Bryantem Jenningsem. Przypomnijmy, że Amerykanin w swojej zawodowej karierze stawał przed szansą zdobycia tytułu wagi ciężkiej.

Zobacz także:

Trwa walka o Tysona z GROMDY! Co wy na to?

Ruszyła walka o Krystiana Kuźmę, który na początku lutego został aresztowany. ”Tyson” dostarczał dużo emocji na galach GROMDA, gdzie przegrał dopiero w finałowym pojedynku z doświadczonym Mateuszem Kubiszynem.

Zawodnik GROMDY ostro o walce Żurom vs Sobota! Ma rację?

Zawodnicy GROMDY nie są zadowoleni z pomysłu jaki rzucił w mediach społecznościowych Andrzej Żuromski. Raper chciałby zmierzyć się z Michałem ”Sobotą” Sobolewskim w walce na gołe pięści. Co ciekawe takim pomysłem są zainteresowani włodarze organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis