MMA PLGROMDAZawodnik GROMDY ostro reaguje na zestawienie Sobota vs Żurom: Nie ma tu miejsca dla freaków!

Zawodnik GROMDY ostro reaguje na zestawienie Sobota vs Żurom: Nie ma tu miejsca dla freaków!

Zawodnicy GROMDY nie są zadowoleni z pomysłu jaki rzucił w mediach społecznościowych Andrzej Żuromski. Raper chciałby zmierzyć się z Michałem ”Sobotą” Sobolewskim w walce na gołe pięści. Co ciekawe takim pomysłem są zainteresowani włodarze organizacji.

Mariusz Grabowski jeden z właścicieli wyznał, że jest otwarty na takie zestawienie.

Witam serdecznie. Widzę, że zrobiło się duże zamieszanie wokół walki Żurom vs Sobota. Piszecie, dzwonicie, więc tak, chciałbym krótką informację podać, że jestem po rozmowie z Żuromem. Jest jego wola, żeby wystąpić na ringach w federacji GROMDA w walce z Sobotą. Jeśli jest wola z drugiej strony, żeby taką walkę zrobić, chętnie się podejmę organizacji tej walki. Wiecie, gdzie mnie znaleźć.

Łukasz Parobiec: GROMDA jest dla prawdziwych skurwi**i z charakterem!

Łukasz Parobiec nie był zadowolony, gdy usłyszał o potencjalnej walce Sobota vs Żurom. Doświadczony zawodnik uważa, że takie pojedynki nie powinny mieć miejsca na gali GROMDA.

Co się dzieje, jakiś podrzędny „raper” wyzywa do walki słynnego rapera, nie wiem po co, żeby się wybić na jego nazwisku. Co to da, nawet jak jest frajerem i Cię doje*ie to co po tym, już nie będzie frajerem. Na GROMDZIE nie ma miejsca dla freakow idźcie sobie „wyjaśniać” do famemma. Gromda jest tylko dla prawdziwych skurw*li z charakterem.

Niéllé Sobolewskaiej-Diarra menadżerka Michała Sobolewskiego w rozmowie z cgm.pl zdradziła, że są na zainteresowani, ale do walki musiałoby dojść w organizacji FAME MMA.

Jeśli już ktoś miałby na nas zarobić, to tylko Fame MMA, bo my zarabiamy na nich. Mamy z nimi bardzo dobry układ, Michał dostał bardzo dobre pieniądze za walkę z Filipkiem, jedne z najlepszych jakie wypłaciła komukolwiek ta federacja. Chcemy być wobec nich lojalni. Czekamy, aż Krzysiek Rozpara z Fame’u wróci z urlopu i wtedy Michał będzie w pierwszej kolejności rozmawiał z nimi

Zobacz także:

Kim jest Norman Parke? Przeciwnik Don Kasjo na FAME MMA 10!

To jest wyczekiwane starcie! Już w maju ma dojść do walki Normana Parke z Kasjuszem Życińskim w formule bokserskiej. W niedzielę podczas konferencji prasowej poznamy szczegóły nowego terminu. Przypomnijmy, że wstępnie jubileuszowa dziesiąta edycja miała odbyć się siedemnastego kwietnia.

Daniel Magical w Elite Fighters? Patostreamer z Torunia zapowiada swój udział w gali!

Czy Daniel Magical znajdzie swoje miejsce w nowo powstałej organizacji Elite Fighters? Znany w polskim internecie patostreamer z Torunia zapowiedział swoją obecność na premierowej gali tego organizatora.