MMA PLNajnowszePrime MMAStifler zapowiada przed walką Bombardierem na PRIME 2: Będzie szybciej niż z Pudzianem! 

Stifler zapowiada przed walką Bombardierem na PRIME 2: Będzie szybciej niż z Pudzianem! 

Damian Zduńczyk jest pewny siebie przed galą PRIME SHOW MMA 2, która odbędzie się w Gdyni. ”Stifler” postanowił przyjąć następne wyzwanie. Tym razem zmierzy się z ogromnym ”Bombardierem”. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” twierdzi, że znokautuje go szybciej niż Mariusz Pudzianowski. Warto zaznaczyć, że legenda KSW potrzebowała na to 18-sekund. 

Stifler

Zduńczyk był przymierzany już do pierwszej edycji FAME MMA. W Koszalinie jego rywalem byłby Marek ”AdBuster” Hoffmann. Mówiło się również o zestawieniu ”Stifler” vs ”Merghani”, ale fani nie byli tym mocno zainteresowani.

Swój debiut odnotował na FAME MMA 7 w Łodzi. W walce wieczoru zmierzy się z faworyzowanym Popkiem Monsterem. ”Stifler” robił co mógł i pokazał charakter, ale to było zdecydowanie za duże wyzwanie. Popek mógł cieszyć się ze zwycięstwa w pierwszej rundzie przez poddanie (balacha).

Popek wykorzystał swoją siłę fizyczną i kilogramy. Mając dosiad nie wypuścił okazji z rąk! Były uderzenia niczym z karabinu maszynowego, ale ”Stifler” próbował odpowiadać, aby sędzia nie zakończył tej walki. ”Król Albanii” zaskoczył, bo poszedł po balachę i świętował swoją pierwszą wiktorię poprzez poddanie.

Zduńczyk jest pewny siebie!

Damian Zduńczyk jest mocno zmotywowany przed starciem z ”Bombardierem” na PRIME SHOW MMA 2. ”Stifler” uważa, że może znokautować Senegalczyka szybciej niż… Mariusz Pudzianowski – o czym wspomniał w rozmowie z kanałem ”Koloseum”.

Będzie szybciej niż z Pudzianem, znokautuje go szybciej. Zobaczysz

Aktualna karta walk:

Norman Parke vs Grzegorz “Szuli” Szulakowski
Bombardier vs Stifler
Marcin Wrzosek vs Arab
Paweł Tyburski vs Soroko
Dominika Rybak vs TBA
Kapela vs TBA
Maciej Rataj vs Dzik
Mateusz “Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak
Piotr Kaluski vs Red
Ztrolowany vs Mielonidas

Zobacz także:

Marcin “Różal” Różalski w emocjonalnym wywiadzie: Ja bym chciał tak umrzeć… Widzieliście?

Marcin “Różal” Różalski już w najbliższą sobotę 18 czerwca w toruńskiej Arenie powróci do startów w sportach walki. Były mistrz wagi ciężkiej KSW zmierzy się z legendą kickboxingu Erolem Zimmermanem, a ich starcie będzie jedną z najważniejszych walk gali KSW 71.

Daro Lew przyjechał na konferencję PRIME 2! Zza kulisami ustala walkę z Olejnikiem! Co wy na to?

Dariusz Kaźmierczuk pojawił się na wczorajszej konferencji PRIME SHOW MMA 2. Gala odbędzie się już dziewiątego lipca w Gdyni. Niewykluczone, że ”Daro Lew” już niebawem wystąpi, w którejś z czołowych freakowych organizacji. Dariusz zza kulisami ustalał walkę z… Tomaszem Olejnikiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis