MMA PLKSWMarcin “Różal” Różalski w emocjonalnym wywiadzie: Ja bym chciał tak umrzeć…

Marcin “Różal” Różalski w emocjonalnym wywiadzie: Ja bym chciał tak umrzeć…

Marcin “Różal” Różalski już w najbliższą sobotę 18 czerwca w toruńskiej Arenie powróci do startów w sportach walki. Były mistrz wagi ciężkiej KSW zmierzy się z legendą kickboxingu Erolem Zimmermanem, a ich starcie będzie jedną z najważniejszych walk gali KSW 71.

marcin różalski

Różal był także gościem Artura Mazura w programie Klatka po klatce, gdzie w bardzo emocjonalnych słowach opowiedział o swoim stanie zdrowotnym oraz przekazał informację, w jaki sposób chciałby pożegnać się z tym sportem.

Marcin “Różal” Różalski w emocjonalnym wywiadzie: Ja bym chciał tak umrzeć…

Przyczynkiem do tego wątku są słowa Różalskiego, który w trailerze przed galą Genesis 1, gdzie zmierzył się z Joshem Barnettem w walce na gołe pięści zapewniał, iż jest gotów umrzeć w klatce. Bo wg niego jest to idealna śmierć dla wojownika.

Dzisiaj, Różal te słowa podtrzymuje:

“Nagle taki zimny prysznic. Dwa lata temu, robię sparingi. Nagle zadyszki, tu się opieram, to coś, już myślę tylko o proszku, żeby wziąć proszek, sraka, wiesz o co chodzi? Rozwolnienie i tak dalej. Za chwilę proszek, chuj. Koniec. To, co ja wtedy mówiłem w tych trailerach, to ja myślę dalej tak samo. Ja się teraz nie popłaczę nad tym, bo nie jestem napierdolony psychotropami, tak jak byłem wtedy. Ja napierdalałem psychotropy jak tik taki. Jest taki lek na sen – Nasen. Bierze się go pół albo jeden, a ja brałem sześć. Bo miałem rozjebane jelita i wszystko przeze mnie przelatywało, rozumiesz? To ja ci podam taki prosty przykład. Raptem dwa tygodnie temu zmarł Mariusz Linke. Zmarł w łóżku szpitalnym. Czy uważasz, że to jest miejsce, by umierał tam wojownik? No nie! Jeżeli zapytasz kogokolwiek dookoła jakby chciał umrzeć, to odpowie, że najlepiej we śnie. Ale czy ty się kładziesz spać i myślisz czy umrzesz? Nie, fajnie jak ta śmierć przyjdzie wtedy. I o to w tym wszystkim chodzi. Ja bym chciał tak umrzeć. Po prostu Tragedia. Bo nigdy nie ma dobrego momentu na śmierć. I teraz stoczę tę walkę i wygram, albo przegram i znowu nie umarł. Znowu przeniósł sobie czas? Ja nie wiem kiedy mi to jest pisane…”

Cały program Klatka po klatce do sprawdzenia poniżej:

Podobała Wam się rozmowa z Różalem?

Zobacz także:

Ronda Rousey może wrócić do MMA, ale tylko na jedną walkę: Jeśli mam wrócić, to tylko dla starcia z nią!

Jedna z supergwiazd organizacji UFC i legenda kobiecego MMA – Ronda Rousey przyznała, że są okoliczności, kiedy zdecydowałaby się na powrót do MMA! Ale tylko na jedną walkę i to z jedną konkretną przeciwniczką.

Floyd Mayweather wraca do RIZIN. Rywalem największa gwiazda japońskiego MMA

Floyd Mayweather jr. kontynuuje serię walk pokazowych. Tym razem wraca do Japonii, gdzie pojawi się na wrześniowym evencie RIZIN. Niepokonany były zawodowy mistrz świata tym razem podejmie Mikuru Asakurę, który obecnie jest najpopularniejszym zawodnikiem MMA w Japonii.

Artur Szpilka gotowy na walkę z Pudzianem! “W jakimś sensie też mnie zdenerwował!”

Artur Szpilka wystąpił w programie Wirtualnej Polski “Klatka po klatce”, gdzie odniósł się do Mariusza Pudzianowskiego. Opowiedział historię ze sparingu z WCA oraz przyznał, że słowa Pudziana wracającego po walce z Materią nieco go zdenerwowały.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis