MMA PLNajnowszePrime MMAStifler po PRIME 2: Kojarzysz akcję Masvidala z Askrenem? My to ćwiczyliśmy! [WIDEO]

Stifler po PRIME 2: Kojarzysz akcję Masvidala z Askrenem? My to ćwiczyliśmy! [WIDEO]

Damian Zduńczyk zabiera głos po szybkiej przegranej na gali PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni. ”Stifler” błyskawicznie po niecałej minucie musiał uznać wyższość Serigne Ousmane’a Dia. Jak się okazało były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” szykował na przeciwnika specjalną akcję!

Stifler

Kolano z wyskoku nie było przypadkowe. ”Stifler” zamierzał zrobić to samo co Jorge Masvidal podczas UFC 239. ”Gamebred” w 5-sekund brutalnie znokautował Bena Askrena.

Nie udało się! ”Stifler” został błyskawicznie obalony. Senegalczyk równie szybko zdobył dosiad. Po kolejnych mocnych ciosach sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Stifler: Nie chciałem tak wjeżdżać, bo to byłoby w ch*j nie fair!

Damian Zduńczyk miał konkretną akcję na walkę z ”Bombardierem”.

Kojarzysz akcję Masvidala z Askrenem jak w niego wjechał? My to ćwiczyliśmy przez kwa dwa miesiące. Tak miałem zacząć walkę. Na treningach wychodziło zaj**iście, tutaj robiliśmy przed samą walką na korytarzu też wychodziło. Miałem to zrobić, rozbiegam się, a on mi piątkę do przybicia. No i się zatrzymałem, nie chciałem tak wjeżdżać, bo to byłoby w ch*j nie fair.   

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Pudzianowski reaguje na zachowanie Bombardiera: Jestem gotowy w każdej chwili! Widzieliście?

Serigne Ousmane Dia podczas PRIME SHOW MMA 2 stoczył swój drugi pojedynek w Polsce. Tym razem było to efektowne zwycięstwo. Ogromny ”Bombardier” ponownie nawoływał do rewanżu z Mariuszem Pudzianowskim. Weteran KSW postanowił zareagować w mediach społecznościowych.

Ten widok ucieszył wielu! Tak Jaś Kapela został ukarany przez Skolima za swoje prowokacje [WIDEO] Ucieszył?

Na wczorajszej gali PRIME Show MMA 2 w Arenie Gdynia doszło do pojedynku, w którym środowisko mieszanych sztuk walki w Polsce głównie kibicowało jednemu zawodnikowi. Chodzi o starcie Jaś Kapela vs Skolim, a sympatia środowiska skierowana była w stronę tego drugiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis